booking - en to sk_SK translation catalogue (1295 entries)

en:  Check this box to display the %sdaily cost at the date cells%s in the calendar(s).
sk_SK: Zaškrtnite túto voľbu, ak chcete zobraziť %sdenné náklady v dátumových bunkách%s v kalendári.

en:  Check this box to display the daily cost with a tooltip when mouse hovers over each day on the calendar(s).
sk_SK: Zaškrtnite túto voľbu, ak chcete zobraziť denné náklady s popiskom, pri prechode myšou ponad jednotlivé dni v kalendári.

en:  Check this checkbox if you want to show the %sbooking details summary%s  above the payment form
sk_SK: Zaškrtnite túto voľbu, ak chcete zobraziť %ssúhrn rezervačných detailov%s nad platobným formulárom.

en:  Follow these instructions to set up your listener at your PayPal account:
sk_SK: Ak chcete nastaviť prijímač na PayPal účte postupujte podľa nasledovných pokynov:

en:  If your theme or some other plugin is load the BootStrap JavaScripts, you can disable  loading of this script by this plugin.
sk_SK: Ak téma alebo nejaký iný plugin načítava BootStrap, môžete načítanie v tomto plugine vypnúť.

en:  Indicates whether the transaction is payment on a final sale or an authorization for a final sale, to be captured later.
sk_SK: Určuje, či transakcia je finálna platba alebo autorizácia finálnej platby, ktorá bude realizovaná neskôr.

en:  Parameters are incorrect,
sk_SK: Parametre nie sú správne,

en:  Select using test (Sandbox Test Environment) or live PayPal payment.
sk_SK: Vyberte testovací alebo ostrý režim PayPal platieb.

en:  Select your cost configuration.
sk_SK: Vyberte nastavenie nákladov.

en:  Turn On/Off powered by "Booking Calendar" notice under the calendar.
sk_SK: Zapnúť/Vypnúť oznam "Powered by Booking Calendar"  pod kalendárom.

en:  Turn On/Off version notice and help info links at booking admin panel.
sk_SK: Zapnúť/vypnúť oznámenie o verzii a odkazy na info o pomoci na administračnom panely.

en:  for all days!
sk_SK: pre všetky dni!

en: !Paid OK
sk_SK: !Zaplatené

en: %s - add the reason booking was cancelled, you can enter it before sending email,
sk_SK: %s - pridať dôvod zamietnutia rezervácie, môžete ho vyplniť pred poslaním emailu,

en: %s - add the reason for booking payment, you can enter it before sending email,
sk_SK: %s - pridať dôvod platby rezervácie, môžete ho vyplniť pred poslaním emailu,

en: %s - availability of booking resource,
sk_SK: %s - dostupnosť zariadenia,

en: %s - booking info, taken from the excerpt associated with the post,
sk_SK: %s - rezervačná informácia, prevzatá z výťahu príspevku

en: %s - check-in date,
sk_SK: %s - dátum príchodu,

en: %s - check-out date,
sk_SK: %s - dátum odchodu,

en: %s - cost of booking the resource,
sk_SK: %s - cena rezervácie zariadenia

en: %s - default selection number of visitors,
sk_SK: %s - predvolený výber počtu návštevníkov

en: %s - featured image, taken from the featured image associated with the post,
sk_SK: %s - úvodný obrázok, prevzatý z úvodného obrázka asociovaného s príspevkom,

en: %s - inserting BIC
sk_SK: %s - vloží BIC

en: %s - inserting IBAN
sk_SK: %s - vloží IBAN

en: %s - inserting ID of booking
sk_SK: %s - vloženie ID rezervácie

en: %s - inserting IP address of the user who made this action
sk_SK: %s - vložiť IP adresu používateľa, ktorý urobil toto

en: %s - inserting account name
sk_SK: %s - vloží názov účtu

en: %s - inserting account number
sk_SK: %s - vloží číslo účtu

en: %s - inserting address of the page (if any), where visitor make this action
sk_SK: %s - vložiť adresu stránky (ak všetkých), kde návštevník urobil toto

en: %s - inserting all bank accounts details
sk_SK: %s - vloží všetky detaily bankového účtu

en: %s - inserting bank name
sk_SK: %s - vloží názov banky

en: %s - inserting check-in date (first day of reservation),
sk_SK: %s - vloženie dátumu príchodu (prvý deň rezervácie),

en: %s - inserting check-out date (last day of reservation),
sk_SK: %s - vloženie dátumu odchodu (posledný deň rezervácie),

en: %s - inserting contents of the User-Agent: header from the current request, if there is one
sk_SK: %s - vloženie obsahov Používateľa - agenta: hlavička z poslednej požiadavky, ak tam je

en: %s - inserting data from fields of booking form
sk_SK: %s - vkladanie dát z políčok rezervačného formulara,

en: %s - inserting data info about the booking
sk_SK: %s - vloženie údajov o rezervácii,

en: %s - inserting data info about the booking, which you configured in the content form at Settings Fields page
sk_SK: %s - vloženie dátumových info ohľadom rezervácie, ktoré ste konfigurovali v obsahovom formulári na stránke Polia Nastavení.

en: %s - inserting date of this action
sk_SK: %s - vložiť dátum tejto akcie

en: %s - inserting link to payment page where visitor can pay for the reservation  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
sk_SK: %s - vloženie odkazu do stránky, kde návštevník môže zaplatiť rezerváciu, (možno použiť parameter %s pre nastavenie inej %s tejto stránky. Napríklad %s )

en: %s - inserting link to the page where visitor can cancel the reservation, (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
sk_SK: %s - vloženie odkazu do stránky, kde návštevník môže zrušiť  rezerváciu, (možno použiť parameter %s pre nastavenie inej %s tejto stránky. Napríklad %s )

en: %s - inserting link to the page where visitor can edit the reservation,  (possible to use the %s parameter for setting different %s of this page. Example: %s )
sk_SK: %s - vloženie odkazu do stránky, kde návštevník môže upravovať rezerváciu, (možno použiť parameter %s pre nastavenie inej %s tejto stránky. Napríklad %s )

en: %s - inserting moderate link of new booking
sk_SK: %s - vloženie odkazu na spracovanie novej rezervácie

en: %s - inserting new line
sk_SK: %s - vloženie nového riadka

en: %s - inserting sort code
sk_SK: %s - vloží krátky kód (sort code)

en: %s - inserting the cost of  booking
sk_SK: %s - vložiť cenu rezervácie

en: %s - inserting the dates of booking
sk_SK: %s - vloženie termínu rezervácie

en: %s - inserting the number of booking dates
sk_SK: %s - vložiť číslo rezervovaných dátumov

en: %s - inserting time of this action
sk_SK: %s - vložiť čas tejto akcie

en: %s - inserting your site URL
sk_SK: %s - vloženie www adresy Vašej stránky

en: %s - link to the page with booking form,
sk_SK: %s - odkaz na stránku s rezervačnými formulármi,

en: %s - maximum number of visitors for the booking resource,
sk_SK: %s - maximálny počet návštevníkov na rezervované zariadeniie,

en: %s - resource title,
sk_SK: %s - názov zariadenia,

en: %s - search button,
sk_SK: %s - vyhľadávacie tlačidlo,

en: %s - search inside posts/pages which are part of this category,
sk_SK: %s - vyhľadať v príspevkoch/stránkach, ktoré sú v tejto kategórii,

en: %s - search inside posts/pages which have this tag,
sk_SK: %s - vyhľadať v príspevkoch/stránkach, ktoré majú túto značku,

en: %s - start new translation section, where %s - locale of translation
sk_SK: %s - začať novú sekciu prekladu, kde %s - locale prekladu

en: %s Finish getting sort dates. %s
sk_SK: %s Ukončujem triedenie dátumov. %s

en: %s Found %s not indexed bookings %s
sk_SK: %s Nájdených %s neoznačených rezervácií %s

en: %s Important!%s This will overwrite any times selection in your booking form.
sk_SK: %s Dôležite!%s Táto možnosť prepíše všetky výbery časov v rezervačnom formulári.

en: %s and %s terms have higher priority than a range %s days.
sk_SK: %s a %s podmienky majú vyššiu prioritu ako rozsah %s dní.

en: %s or %s - inserting the title of the booking resource
sk_SK: %s alebo %s - vloženie názvu rezervačného zdroja

en: %s or minimum and fixed number of days selection for the specific day of week or season.%s
sk_SK: %s alebo minimálny a fixný počet dní výberu pre špecifický deň v týždni alebo sezónu.%s

en: %s – calendar of booking resource with %s
sk_SK: %s – kalendár rezervačného zdroja s %s

en: %s, then total cost will be %s
sk_SK: %s, celkové náklady budú %s

en: %s, then total cost will be (if selected 3 days) %s
sk_SK: %s, potom celkové náklady budú (ak boli vybrané 3 dni) %s

en: %sDescription of usage%s.
sk_SK: %sPopis použitia%s.

en: %sEmail verification field%s.
sk_SK: %sPole overenia emailu%s.

en: %sError!%s Request do not pass security check! Please refresh the page and try one more time.
sk_SK: %sChyba!%s Požiadavka neprešla bezpečnostnou kontrolou! Obnovte, prosím, stránku a skúste znova.

en: %sExample%s.
sk_SK: %sPríklad%s.

en: %sImportant!!!%s Please note, if you show booking calendar (inserted into post/page) with widget at the same page, then the last will not be visible.
sk_SK: %sDôležité!%s Vezmite prosím na vedomie, že ak na tej istej stránke/článku zobrazíte kalendár spolu s wigetom, posledný nebude vidieť.

en: %sNo this booking resources.%s
sk_SK: %sNie toto zariadenie.%s

en: %sSeveral widgets are supported at %spaid versions%s.
sk_SK: %sViacero wigetov je podporovaných v %splatenej verzii%s

en: %sWarning! Booking calendar for this booking resource are already at the page, please check more about this issue at %sthis page%s
sk_SK: %sPozor! Rezervačný kalendár pre rezerváciu tohto zariadenia už je na stránke, pozrite si prosím viac ohľadom tohto na %stejto stránke%s

en: %sYou do not have permissions for this booking resources.%s
sk_SK: %sNemáte oprávnenie pre toto zariadenie.%s

en: %sYou do not have permissions for this page.%s Your account is not active, please contact administrator.%s
sk_SK: %sNemáte oprávnenia k tejto stránke.%s Váš účet nie je aktívny, kontaktujte prosím správcu.%s

en: %sname%s – the unique name of the condition group, containing several conditions with different values. For example, if you want to have specific HTML content for the different week days, you can have several conditions, with the same name but with different value parameters in conditions. Please check more about it, in the examples.
sk_SK: %snázov%s - unikátny názov skupiny podmienok, pozostávajúcej z niekoľkých podmienok s rôznou hodnotou. Napríklad, ak chceš mať špeciálny HTML obsah na rôzne dni v týždni, máš niekoľko podmienok s rovnakým názvom, ale s rôznymi parametrami hodnôt v podmienkach. Prejdi si to na príkladoch, prosím.

en: %stype%s – type of the condition. There are 2 types of condition: "weekday" and "season". "weekday" – is the condition rule based on the selected day of week value, like Monday, Tuesday, etc… . "season" – is the condition rule based on the "season filter" name of selected date. In other words the condition is TRUE if the selected day belongs to a season filter in the Season Filters page.
sk_SK: %styp%s - typ podmienky. Sú dva typy podmienok:  "deň v týždni" a "sezóna". "deň v týždni" - je pravidlo podmienky založenej na vybranej hodnote dňa v týždni ako napr. pondelok, utorok atď... . "sezóna" - je pravidlo podmienky založenej na výbere dátumu zo "sezónneho filtra" . Inými slovami je podmienka PRAVDIVÁ, ak vybraté slovo patrí do sezónneho filtra na stránke Sezónne filtre.

en: %svalue%s – value of the specific conditions. If the value is true, so then the content of the conditions will show in the booking form. You can have the default value (empty – "", or like this – "*") for showing the content of this condition, if all other conditions are FALSE, or at initial stage, when the date in calendar is not yet selected.
sk_SK: %shodnota%s - hodnota špeciálnej podmienky. Ak je hodnota pravdivá, tak obsah podmienky sa zobrazí vo forme rezervácie. Môžete mať predvolenú hodnotu (prázdna -  "", alebo napr. – "*") pre zobrazenie obsahu v tejto podmienke, ak všetky ostatné podmienky sú CHYBNÉ alebo na úvodnej stránke, keď dátum v kalendári ešte nie je vybratý.

en: %svalue%s – value of the specific conditions. If the value is true, the content of the conditions will show in the booking form. You can have the default value (empty – "", or like this – "*") for showing the content of this condition, if all other conditions are FALSE, or at initial stage, when the date in calendar is not yet selected.
sk_SK: %shodnota%s - hodnota špeciálnych podmienok. Ak je hodnota pravdivá, obsah podmienky sa zobrazí v rezervačnom formulári. Môžete mať štandardnú hodnotu (prázdna - "", alebo napr. – "*")  pre zobrazenie obsahu tejto podmienky, ak všetky ostatné podmienky sú CHYBNÉ alebo na úvodnej stránke, keď dátum v kalendári ešte nie je vybratý.

en: + Add Account
sk_SK: + Pridať účet

en: 00:00 today
sk_SK: 00:00 dnes

en: 2 Months
sk_SK: 2 mesiace

en: 3 Months
sk_SK: 3 mesiace

en: ASC
sk_SK: A->Z

en: AUTHENTICATE
sk_SK: OVERIŤ

en: Abort
sk_SK: Zrušiť

en: About Booking Calendar
sk_SK: O Rezervačnom kalendári

en: Accepted Currency
sk_SK: Akceptovaná mena

en: Access to this feed was denied (403). Please ensure you have public sharing enabled for your calendar.
sk_SK: Prístup na tento feed bol zamietnutý (403). Prosím uistite sa, že máte povolené verejné zdieľanie vášho kalendára.

en: Account Name
sk_SK: Názov účtu

en: Account Number
sk_SK: Číslo účtu

en: Account details
sk_SK: Detaily účtu

en: Action after booking is done
sk_SK: Akcia po vykonaní rezervácie

en: Actions
sk_SK: Akcie

en: Actions tab
sk_SK: Tab Akcie

en: Activate
sk_SK: Aktivovať

en: Activate Relay Response
sk_SK: Aktivujte odpoveď brány

en: Activate and type your %stitle of approved%s item in legend
sk_SK: Zaškrtnite a zadajte popis pre nápovedu %sObsadené%s

en: Activate and type your %stitle of available%s item in legend
sk_SK: Zaškrtnite a zadajte popis pre nápovedu %sK dispozícii%s

en: Activate and type your %stitle of partially booked%s item in legend
sk_SK: Zaškrtnite a zadajte popis pre nápovedu %sČiastočne rezervované%s

en: Activate and type your %stitle of pending%s item in legend
sk_SK: Zaškrtnite a zadajte popis pre nápovedu %sRezervované%s

en: Activate auto import
sk_SK: Aktivovať automatický import

en: Activate loading of CSS and JavaScript files of plugin only at specific pages.
sk_SK: Aktivovať nahrávanie CSS a JavaScript súborov rozšírenia len na špecifických stránkach.

en: Active
sk_SK: Aktívne

en: Add New Booking Resource(s)
sk_SK: Pridať nové zariadenie

en: Add New Custom Form
sk_SK: Pridať nový vlastný formulár

en: Add New Discount Coupon
sk_SK: Pridať novú zľavovú poukážku

en: Add booking
sk_SK: Pridať rezerváciu

en: Add new booking from your post/page or from %sAdmin Panel%s.
sk_SK: Pridajte novú rezerváciu z vašej pošty/stránky alebo z %sPanelu admina%s.

en: Add new cost
sk_SK: Pridať nové náklady

en: Add tooltip on calendar(s) to show availability based on the number of available booking resource items remaining for each day.
sk_SK: Pridať kalendáru popisok zobrazujúci dostupnosť podľa počtu zostávajúcich rezervovateľných zariadení.

en: Additional cost in %s per 1 day
sk_SK: Dodatočné náklady v %s za 1 deň

en: Additional cost, which depends on the fields selection in the form.
sk_SK: Dodatočné náklady, ktoré závisia na výbere polí vo formulári.

en: Additional info
sk_SK: Doplňujúce info

en: Address
sk_SK: Adresa

en: Address (required)
sk_SK: Adresa (povinné)

en: Adults
sk_SK: Dospelí

en: Advanced
sk_SK: Rozšírené

en: Advanced Cost
sk_SK: Zvýšené náklady

en: Advanced Cost Settings
sk_SK: Pokročilé nastavenia cien

en: Advanced Fields
sk_SK: Rozšírené polia

en: All
sk_SK: Všetko

en: All booking data will be deleted when the plugin is deactivated.
sk_SK: Všetky rezervačné údaje  sa deaktivovaním pluginu odstránia.

en: All bookings
sk_SK: Všetky rezervácie

en: All dates
sk_SK: Všetky dátumy

en: All resources
sk_SK: Všetky zariadenia

en: All selected dates in "short" format.
sk_SK: Všetky vybrané dátumy v "skrátenom" formáte.

en: All selected dates with times in "short" format..
sk_SK: Všetky vybrané dátumy s časmi v "skrátenom" formáte..

en: All selected dates with times.
sk_SK: Všetky vybrané dátumy s časmi.

en: All selected dates.
sk_SK: Všetky vybrané dátumy.

en: Allow %smultiple%s selections
sk_SK: Povoliť %sviacero%s výberov

en: Allow payments by %sdirect bank / wire transfer%s
sk_SK: Povoliť platby %sprevodom na účet%s

en: Allow unlimited bookings per same day(s)
sk_SK: Povoliť neobmedzený počet rezervácií na rovnaký deň (dni)

en: Also some early versions of the IE do not support disabling of the options in the selectboxes.
sk_SK: wpdev-booking-sk_SK.po

en: Amount different
sk_SK: Suma je rôzna

en: Any
sk_SK: Všetko

en: Any Status
sk_SK: Všetky stavy

en: Any day of week
sk_SK: Ktorýkoľvek deň v týždni

en: Any days
sk_SK: Ktorékoľvek dni

en: Apartment#1
sk_SK: Apartmán # 1

en: Apartment#2
sk_SK: Apartmán # 2

en: Apartment#3
sk_SK: Apartmán # 3

en: Apply
sk_SK: Použiť

en: Apply booking resources selection
sk_SK: Použite výber rezervačných zariadení

en: Approve
sk_SK: Potvrdiť

en: Approve selected bookings
sk_SK: Potvrdiť označené rezervácie

en: Approved
sk_SK: Potvrdené

en: Approved item
sk_SK: Obsadené

en: April
sk_SK: Apríl

en: Assign events fields to specific booking form field
sk_SK: Priradiť poliam udalosit polia z rezervačného formulára

en: At least one option must be selected
sk_SK: Musíte vybrať aspoň jednu možnosť

en: Australian Dollars
sk_SK: Austrálsky Dolár

en: Authorization
sk_SK: Autorizácia

en: Authorization Only
sk_SK: Len Autorizacia

en: Authorization and Capture
sk_SK: Autorizácia a zachytenie

en: Auto Cancel all pending bookings for the specific date(s), if some booking is approved for these date(s)
sk_SK: Automaticky odstrániť všetky čakajúce rezervácie vybraného dňa, ak niektorá rezervácia je pre tieto dni potvrdená.

en: Auto approve all new bookings
sk_SK: Automaticky potvrdiť všetky nové rezervácie

en: Auto cancellation / approval
sk_SK: Automatické  zrušenie/schválenie

en: Auto cancellation / auto approval of bookings
sk_SK: Automatické zamietnutie/schválenie rezervácií

en: Auto import events
sk_SK: Automaticky importovať udalosti

en: Auto-cancel bookings
sk_SK: Automaticky zamietnuť rezervácie

en: Auto-fill fields
sk_SK: Automaticky vypĺňať polia

en: Auto-fill form
sk_SK: Automaticky vyplniť formulár

en: Automatically approve booking
sk_SK: Automaticky schvalit rezervacie

en: Automatically approve/cancel booking
sk_SK: Automaticky prijať/zamietnuť rezerváciu

en: Availability
sk_SK: Dostupnosť

en: Availability Settings
sk_SK: Nastavenia dostupnosti

en: Availability Title
sk_SK: Názov dostupnosti

en: Available
sk_SK: K dispozícii

en: Available item
sk_SK: K dispozícii

en: Available:
sk_SK: K dispozícii:

en: BSB
sk_SK: Pobočka

en: Balance cost of the booking - difference between deposit and full cost.
sk_SK: Zostatková cena rezervácie - rozdiel medzi zálohou a celkovou cenou.

en: Bank Code
sk_SK: Kód banky

en: Bank Name
sk_SK: Názov banky

en: Bank Transfer
sk_SK: Prevod na účet

en: Bank Transit Number
sk_SK: Bankové číslo prevodu

en: Be sure that the merchant server system clock is set to the proper time and time zone.
sk_SK: Overte si, že hodiny obchodníckeho servera sú nastavené na správny čas a časovú zónu.

en: Be sure to match the maximum number of visitors for %sall booking resources%s with the number of visitors specified on the booking form.
sk_SK: Uistite sa, či sa zhoduje maximálny počet návštevníkov pre %svšetky rezervačné zariadenia%s s počtom návštevníkov špecifikovaným v rezervačnom formulári.

en: Be sure to match the maximum number of visitors for the %sone booking resource%s with the number of visitors specified on the booking form.
sk_SK: Uistite sa, či sa zhoduje maximálny počet návštevníkov pre %s jedno rezervačné zariadenie%s s počtom návštevníkov špecifikovaným v rezervačnom formulári.

en: Billing Address
sk_SK: Fakturačná adresa

en: Billing City
sk_SK: Mesto fakturácie

en: Billing form fields
sk_SK: Polia fakturačného formulára

en: Book now
sk_SK: Rezervovať teraz

en: Booked
sk_SK: Obsadené

en: Booked Times:
sk_SK: Obsadené termíny:

en: Booking
sk_SK: Rezervácia

en: Booking Calendar
sk_SK: Rezervačný kalendár

en: Booking Calendar supports WPML and qTranslate plugins for dynamic changing of website locale.
sk_SK: Kalendár rezervácií podporujú WPML a qTranslate pluginy pre dynamické zmeny webového rozhrania.

en: Booking Data
sk_SK: Údaje o rezervácii

en: Booking Dates
sk_SK: Termín rezervácie

en: Booking Form
sk_SK: Rezervačný formulár

en: Booking ID
sk_SK: ID rezervácie

en: Booking Listing
sk_SK: Zoznam rezervácií

en: Booking calendar
sk_SK: Rezervačný kalendár

en: Booking form
sk_SK: Rezervačný formulár

en: Booking form with calendar
sk_SK: Rezervačný formulár s kalendárom

en: Booking resource
sk_SK: Zariadenie

en: Booking resource type is not defined. Its can be, when at the URL is wrong booking hash.
sk_SK: Typ zariadenia nie je definovaný. Dôvodom môže byť zlý rezervačný hash v URL.

en: Booking resources
sk_SK: Zariadenia

en: Booking system
sk_SK: rezervačný systém

en: Bookings
sk_SK: Rezervácie

en: Bookings Listing
sk_SK: Zoznam rezervácií

en: Bookings default order
sk_SK: Predvolené poradie rezervácií

en: Bookings for today
sk_SK: Dnešné rezervácie

en: Bookings number per page
sk_SK: Počet rezervácií na stranu

en: Both
sk_SK: Obe

en: Branch Code
sk_SK: Kód pobočky

en: Branch Sort
sk_SK: Typ pobočky

en: Brazilian Real (only for Brazilian users)
sk_SK: Brazílsky Real (iba pre brazílskych užívateľov)

en: British Pound
sk_SK: Britská Libra

en: Bulk Actions
sk_SK: Hromadné akcie

en: CSS customization of search form and search results you can make at this file
sk_SK: Ďalšie úpravy CSS štýlu vyhľadávacieho formulára a výsledkov hľadania môžete vykonať v tomto súbore

en: CSV data separator
sk_SK: Separátor CVS polí

en: Cache expiration
sk_SK: Expirácia cache

en: Cache will expire:
sk_SK: Cache expiruje:

en: Calendar
sk_SK: Kalendár

en: Calendar Overview
sk_SK: Prehľad kalendára

en: Calendar Skin
sk_SK: Vzhľad kalendára

en: Calendar have 2 months in a row, the cell height is 30px and calendar full width 568px (possible to use percentage for width: 100%)
sk_SK: Kalendár má 2 mesiace v riadku, výška bunky je 30px a celková šírkakalendára 568px (možné použiť percentá pre šírku: 100%)

en: Calendar is loading...
sk_SK: Načítavam kalendár...

en: Canadian Dollars
sk_SK: Kanadské doláre

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Cancel Booking
sk_SK: Zrušiť rezerváciu

en: Cancel Return URL from PayPal
sk_SK: Zrušiť spätnú URL z PayPalu

en: Cancel bookings older
sk_SK: Zrušiť rezervácie staršie

en: Cancel only pending, unpaid bookings, which are older than this selection.
sk_SK: Zrušiť len nevybavené, nezaplatené rezervácie, ktoré sú staršie ako tento výber.

en: Canceled_Reversal
sk_SK: Zrušená zmena

en: Cancellation email sent
sk_SK: Poslaný e-mail o zamietnutí.

en: Cancelled
sk_SK: Zrušené

en: Cannot find the record
sk_SK: Záznam sa nenašiel

en: Capacity
sk_SK: Kapacita

en: Change
sk_SK: Zmeniť

en: Change Resource
sk_SK: Zmeniť zariadenie

en: Change hash after the booking is approved
sk_SK: Zmeňte hash po tom, ako je rezervovanie povolené

en: Change status
sk_SK: Zmeniť stav

en: Change your Booking
sk_SK: Zmeniť rezerváciu

en: Check %sBooking Listing%s page for new bookings.
sk_SK: Pozrite stránku %srezervačný zoznam%s pre novú rezerváciu.

en: Check %show todo%s that and what %sshortcodes%s are available.
sk_SK: Skontrolujte %szobraz pripomienky%s že a ktoré %skrátené kódy%s sú k dispozícii.

en: Check In - Tomorrow
sk_SK: Príchod - Zajtra

en: Check Out - Tomorrow
sk_SK: Odchod - zajtra

en: Check Premium Features
sk_SK: Preskúmať Premium funkcie

en: Check in
sk_SK: Príchod

en: Check new functionality in this plugin update.
sk_SK: Skontrolujte novú funkčnosť v aktualizácii tohto modulu.

en: Check out
sk_SK: Odchod

en: Check out our %sHelp%s
sk_SK: Pozrite si náš %sHelp%s

en: Check the box to activate CAPTCHA inside the booking form.
sk_SK: Zaškrtnite toto pole, ak chcete v rezervačnom formulári používať CAPTCHA.

en: Check the box to activate auto-fill form fields for logged in users.
sk_SK: Zaškrtnite toto pole, ak chcete automaticky vyplniť polia formulára u prihlásených užívateľov.

en: Check this box if you want that specific additional cost, which configured as percentage for some option, apply to other additional fixed costs and not only to original booking cost.
sk_SK: Ak chcete, aby sa tieto ďalšie výdavky, ktoré su nastavené ako precentá niektorej voľby, aplikovali na iné fixné výdavky a nie iba na pôvodnú cenu rezervácie, zaškrtnite toto políčko.

en: Check this box if you want the %stime selection%s on the booking form %sapplied to the cost calculation%s.
sk_SK: Zaškrtnite túto voľbu, ak chcete, aby bol %svýber času%s na rezervačnom formulári %spoužitý pri výpočte ceny%s.

en: Check this box if you want to change the booking hash after approval. When checked, visitor will not be able to edit or cancel the booking.
sk_SK: Zaškrtnite túto voľbu, ak chcete zmeniť hash rezerváciu po schválení. Zaškrtnutie políčka znemožní návštevníkovi upraviť alebo zrušiť rezerváciu.

en: Check this box if you want to show help hints on the admin panel.
sk_SK: Zaškrtnite toto pole ak chcete na administračnom panely zobrazovať tipy na pomoc.

en: Check this box if you want to show the pending days as available in calendars
sk_SK: Zaškrtnite túto voľbu, ak chcete zobraziť neobsadené dni ako dostupné v kalendári

en: Check this box if you want to use recurrent time to reserve several days. This means that middle days will be partially booked by actual times, otherwise the time in the booking form will be used as check-in/check-out time for the first and last day of the reservation.
sk_SK: Zaškrtnite túto voľbu, ak chcete rezervovať niekoľko dní v tom istom čase. To znamená, že počas dní budú čiastočne rezervované aktuálne časy, hoci čas v rezervačnom formulári bude použitý ako príchod/odchod pre prvý a posledný deň rezervácie.

en: Check this box if you want total availability (daily capacity) to depend on the number of selected visitors.
sk_SK: Zaškrtnite túto voľbu, ak chcete, aby celková dostupnosť (denná kapacita) závisela od počtu vybraných užívateľov%s.

en: Check this box to %sactivate%s auto import events and creation bookings from them
sk_SK: Zaškrtnite túto voľbu, ak chcete %saktivovať%s automatický import udalostí a tvorbu rezervácií

en: Check this box to %sactivate%s auto-cancellation for pending, unpaid bookings.
sk_SK: Zaškrtnite túto voľbu, ak chcete %saktivovať%s automatické zrušenie pre nevybavené, nezaplatené rezervácie.

en: Check this box to %ssend%s cancellation email for this resource.
sk_SK: Zaškrtnite túto voľbu, ak chcete %sposlať%s e-mail o zrušení pre toto zariadenie.

en: Check this box to automatically approve booking, when visitor makes a successful payment.
sk_SK: Zaškrtnite toto políčko, aby bola rezervácia automaticky schválená, ak návštevník úspešne vykoná platbu.

en: Check this box to automatically approve bookings, when visitor makes a successful payment, or automatically cancel the booking, when visitor makes a payment cancellation.
sk_SK: Zaškrtnite toto políčko, aby bola rezervácia automaticky schválená, ak návštevník úspešne vykoná platbu, alebo automaticky zrušená, keď návštevník vykonanie platby zruší.

en: Check this box to delete all booking data when you uninstal this plugin.
sk_SK: Zaškrtnite toto pole ak chcete pri odinštalovaní tohto pluginu odstrániť všetky rezervačné údaje.

en: Check this box to display a legend of dates below the booking calendar.
sk_SK: Zaškrtnite toto pole ak chcete pod kalendárom zobraziť nápovedu k farebnému označeniu dostupnosti.

en: Check this box to display the available number of booking resources with a tooltip, when mouse hovers over each day on the calendar(s).
sk_SK: Zaškrtnite túto voľbu, ak chcete zobraziť obsadenosť rezervačných zariadení na popiske, keď prechádzate myšou po každom dni v kalendári(och).

en: Check this box to display today date number in legend cells.
sk_SK: Pre zobrazenie dátumu v legende zaškrtnite toto políčko.

en: Check this box to dissable reservations, which can be stored in different booking resources.
sk_SK: Zaškrtnite túto voľbu pre nedostupnosť rezervácií, ktoré môžu byť zakúpené v rôznych rezervačných zariadeniach.

en: Check this box to show Reference Text Box
sk_SK: Zaškrtnite pre zobrazenie referenčného poľa

en: Check this box to show search results on other page
sk_SK: Skontrolujte toto políčko, aby sa výsledky vyhľadávania zobrazovali na inej stránke

en: Check this box, if you want to %sre-check if the selected dates available during submitting booking%s.
sk_SK: Zaškrtnite túto voľbu, ak chcete %sznovu skontrolovať, či vybraté dátumy sú dostupné počas potvrdzovania rezervácií%s.

en: Check this box, if you want to %sset any days as available%s in calendar. Your visitors will be able to make %sunlimited bookings per same date(s) in calendar and do not see any booked date(s)%s of other visitors.
sk_SK: Zaškrtnite toto pole, ak chcete nastaviť %svšetky dni v kalendári ako dostupné%s. Vaši návštevníci búdú môcť spraviť %sneobmedzený počet rezervácií v jednom dni a neuvidia žiadne rezervované dni%s iných návštevníkov.

en: Check this checkbox to %sactivate%s auto approve of all new pending bookings.
sk_SK: Zaškrtnite túto voľbu, ak chcete %saktivovať%s automatické schvaľovanie všetkých nových nevybavených rezervácií.

en: Check this option, to use check in/out time during booking process.
sk_SK: Zaškrtnite túto možnosť ak chcete pri rezervácii použiť čas príchodu/odchodu.

en: Check unavailable days in calendars. This option will overwrite all other settings.
sk_SK: Zaškrtnite dni, kedy je Vaše zariadenie zatvorené. Toto nastavenie prepíše všetky ostatné nastavenia.

en: Check-Out time
sk_SK: Čas odchodu

en: Check-in
sk_SK: Príchod

en: Check-in time
sk_SK: Čas príchodu

en: Check-out
sk_SK: Odchod

en: Checkbox(es)
sk_SK: Zaškrtávacie pole

en: Checking to prevent double booking, during submitting booking
sk_SK: Prejsť si zamedzovanie dvojitej rezervácie počas potvrdzovania rezervácie

en: Children
sk_SK: Deti

en: Chose payment mode
sk_SK: Vybrať spôsob platby

en: City
sk_SK: Mesto

en: City (required)
sk_SK: Mesto (povinné)

en: Class
sk_SK: Trieda

en: Clear booking resources selection
sk_SK: Vyčisti výber rezervačné zariadenia

en: Click APIs and make sure "Calendar API" is set to ON.
sk_SK: Kliknite na API a uistite sa, že "API kalendáru (Calendar API)" je povolené.

en: Click Back to Profile Summary to return to the Profile after activating your listener.
sk_SK: Kliknite na tlačidlo Späť na profil po úspešnej aktivácii prijímača.

en: Click Choose IPN Settings to specify your listeners URL and activate the listener.
sk_SK: Kliknite na tlačidlo Vybrať nastavenia IPN ak chcete nastaviť URL prijímača a aktivovať prijímač.

en: Click Instant Payment Notification Preferences in the Selling Preferences column.
sk_SK: Kliknite na nastavenia Okamžitých platobných notifikácií v stĺpci Nastavenie platieb.

en: Click MD5-Hash in the Security Settings section
sk_SK: Kliknite MD5-Hash v sekcii Bezpečnostné nastavenia

en: Click Profile on the My Account tab.
sk_SK: Kliknite na Profil na tabe Môj účet.

en: Click Receive IPN messages (Enabled) to enable your listener.
sk_SK: Kliknite na tlačidlo Prijímať IPN správy (povolené) ak chcete aktivovať prijímač.

en: Click Save.
sk_SK: Kliknite na tlačidlo Uložiť.

en: Click Settings under Account in the main menu on the left
sk_SK: Kliknite Nastavenia pod účtom v hlavnom menu naľavo

en: Click Submit
sk_SK: Kliknite na tlačidlo Potvrdiť.

en: Click Website Payment Preferences in the Seller Preferences column.
sk_SK: Kliknite na stránku platobné preferencie v stĺpci Preferencie predajcu.

en: Click the "Share this Calendar" link.
sk_SK: Kliknite na odkaz "zdieľať tento kalendár".

en: Click the Profile subtab.
sk_SK: Kliknite na záložku profil.

en: Click the checkbox to make calendar public. Do not check the other option.
sk_SK: Zaškrtnite políčko, pomocou ktorého označíte kalendár ako verejný. Ostatné políčka nezaškrtávajte.

en: Click to toggle
sk_SK: Kliknite pre zmenu

en: Close
sk_SK: Zavrieť

en: Code Example
sk_SK: Príklad kódu

en: Columns
sk_SK: Stĺpce

en: Comma
sk_SK: Čiarka

en: Completed
sk_SK: Dokončené

en: Conditional Dates Filter
sk_SK: Podmienečný filter dátumov

en: Conditions
sk_SK: Podmienky

en: Configuration
sk_SK: Nastavenie

en: Configuration in several languages
sk_SK: Konfigurácia v niekoľkých jazykoch

en: Configure
sk_SK: Nastaviť

en: Configure additional cost, which depend from selection of selectbox(es) and checkbox(es).
sk_SK: Nastavenie dodatočných nákladov, ktoré závisia od výberu iných polí.

en: Configure booking %sSettings%s.
sk_SK: Konfigurujte rezervačné %sNastavenia%s.

en: Configure predefined set of your %sForm Fields%s.
sk_SK: Nakonfigurujte preddefinované nastavenie Vašich %sPolí formuláru%s.

en: Configure your predefined %sEmail Templates%s.
sk_SK: Nakonfigurujte svoju preddefinovanú %sEmailovú šablónu%s.

en: Connection Error
sk_SK: Chyba spojenia

en: Contact email
sk_SK: Kontaktný email

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Content of booking fields data for email templates (%s-shortcode) and booking listing page
sk_SK: Obsah dát rezervačných polí pre e-mailovú šablónu (%s-skrátený kód) a stránku rezervačného zoznamu

en: Copy and paste this shortcode into the form at left side
sk_SK: Skopírujte tento shortcode do formulára vľavo

en: Cost
sk_SK: Náklady

en: Cost Correction Field
sk_SK: Pole úpravy ceny

en: Cost Fields
sk_SK: Cenové polia

en: Cost Hints
sk_SK: Tipy pre náklady

en: Cost Title
sk_SK: Názov výdavku

en: Cost is not correct. It must be greater than 0
sk_SK: Cena nie je správna. Musí to byť viac ako 0

en: Cost of the booking for the selected dates only.
sk_SK: Cena rezervácie iba pre vybrané dni.

en: Cost saved successfully
sk_SK: Cena úspešne uložená

en: Cost setings at %stop have higher priority%s than other costs of same type at the %sbottom%s of the list.
sk_SK: Nastavenia nákladov na %s vrchu zoznamu majú vyššiu prioritu %s ako náklady rovnakého typu %snižšie%s v zozname.

en: Cost:
sk_SK: Cena:

en: Costs
sk_SK: Náklady

en: Costs and Rates
sk_SK: Náklady a ceny

en: Costs and Rates Settings
sk_SK: Nastavenia cien a kurzov

en: Country
sk_SK: Krajina

en: Country (required)
sk_SK: Krajina (povinné)

en: Country List
sk_SK: Zoznam krajín

en: Coupon
sk_SK: Poukážka

en: Coupon Code
sk_SK: Kód poukážky

en: Coupons
sk_SK: Poukážky

en: Create
sk_SK: Vytvoriť

en: Create conditional days filter
sk_SK: Vytvoriť podmienený filter dátumov

en: Create dates filter
sk_SK: Vytvoriť filter dátumov

en: Create new form
sk_SK: Vytvoriť nový formulár

en: Created
sk_SK: Vytvorené

en: Creation
sk_SK: Vytvorenie

en: Currency format
sk_SK: Formát meny

en: Currency symbol
sk_SK: Symbol meny

en: Current dates
sk_SK: Aktuálne dátumy

en: Current day
sk_SK: Dnes

en: Current month
sk_SK: Tento mesiac

en: Current version
sk_SK: Aktuálna verzia

en: Current week
sk_SK: Tento týždeň

en: Custom
sk_SK: Vlastné

en: Custom button title
sk_SK: Vlastný názov tlačidla

en: Customer Email
sk_SK: Email zákazníka

en: Customization of additional cost, which depend from form fields
sk_SK: Nastavenie ďalších výdavkov, ktoré závisia na iných poliach

en: Customization of email template, which is sending after modification of booking
sk_SK: Úprava emailovej šablóny, ktorá sa posiela po zmene rezervácie

en: Customization of email template, which is sending to Admin after new booking
sk_SK: Úprava emailovej šablóny, ktorá sa posiela správcovi po vytvorení novej rezervácie

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after Cancellation of booking
sk_SK: Úprava emailovej šablóny, ktorá sa posiela návštevníkovi po zrušení rezervácie

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after approval of booking
sk_SK: Prispôsobenie e-mailovej šablóny, ktorá ich posiela  návštevníkovi po potvrdení rezervacie

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after new booking
sk_SK: Úprava emailovej šablóny, ktorá sa posiela návštevníkovi po vytvorení novej rezervácie

en: Customization of email template, which is sending to Visitor after payment request
sk_SK: Úprava emailovej šablóny, ktorá sa posiela návštevníkovi po platobnej výzve

en: Customization of rates, valuation days cost and deposit amount
sk_SK: Zmena kurzov, nastavenie dennej ceny a výška zálohy

en: Customization of synchronization with Google Calendar
sk_SK: Ladenie synchronizácie s Google Calendarom

en: Czech Koruna
sk_SK: Česká Koruna

en: DEFERRED
sk_SK: ODLOŽENÉ

en: DESC
sk_SK: Z->A

en: Danish Krone
sk_SK: Dánska Koruna

en: Data
sk_SK: Údaje

en: Data Parsing
sk_SK: Spracovanie dát

en: Date Format
sk_SK: Formát dátumu

en: Dates
sk_SK: Dátumy

en: Dates and Times Hints
sk_SK: Tipy pre dátumy a časy

en: Dates view
sk_SK: Zobrazenie dní

en: Day
sk_SK: Deň

en: Days selection number
sk_SK: číslo výberu dní

en: Deactivate
sk_SK: Deaktivovať

en: Dear %sMake your payment %s directly into our bank account. %sPlease use your Booking ID %s as the payment reference! %s %s: %s %s: %s %s: %s %s: %s
sk_SK: Vážený/á %sProsím uskutočnite platbu %s priamo na náš bankový účet. %sProsím použite Váš bankový identifikátor %s ako variabilný symbol, prípadne referenciu alebo poznámku! %s %s: %s %s: %s %s: %s %s: %s

en: Dear %sPay in cash %s for your booking %s on check in %sFor reference your booking ID: %s
sk_SK: Vážený/á %sZaplaťte prosím v hotovosti %s za vašu objednávku %s pri príchode %sVáš identifikátor objednávky je: %s

en: Default
sk_SK: Predvolený

en: Default Form
sk_SK: Predvolený formulár

en: Default Form Templates
sk_SK: Predvolené šablóny formulára

en: Default Locale
sk_SK: Predvolená lokalizácia

en: Default booking admin page
sk_SK: Predvolená stránka správy rezervácií

en: Default booking resource
sk_SK: Predvolené zariadenie

en: Default calendar view mode
sk_SK: Predvolené zobrazenie kalendára

en: Default form
sk_SK: Predvolený formulár

en: Default settings for retrieving events
sk_SK: Predvolené nastavenia prijímania udalostí

en: Default toolbar tab
sk_SK: Predvolený tab

en: Default value
sk_SK: Predvolená hodnota

en: Define preselected resource.
sk_SK: Zvoľte predvolené zariadenie.

en: Delete
sk_SK: Odstrániť

en: Delete booking data, when plugin deactivated
sk_SK: Pri deaktivovaní pluginu odstrániť rezervačné údaje

en: Delete data
sk_SK: Odstrániť údaje

en: Delete selected booking form
sk_SK: Vymazať vybraný rezervačný formulár

en: Delete selected booking(s)
sk_SK: Odstrániť vybrané rezervácie

en: Delete selected bookings
sk_SK: Vymazať označené rezervácie

en: Delete settings
sk_SK: Odstrániť nastavenia

en: Delete template
sk_SK: Odstrániť šablónu

en: Delete your previously saved default filer template!
sk_SK: Odstráňte pôvodne uloženú predvolenú šablónu!

en: Deleted
sk_SK: Vymazané

en: Denied
sk_SK: Zakázané

en: Deposit
sk_SK: Záloha

en: Deposit amount
sk_SK: Výška zálohy

en: Deposit payment total
sk_SK: Celková výška zálohy

en: Description
sk_SK: Popis

en: Details
sk_SK: Podrobnosti

en: Developer Test
sk_SK: Vývojársky test

en: Different form fields, for the different week days
sk_SK: polia s rôznou podobou pre rôzne dni v týždni

en: Different time slots, for the different week days
sk_SK: Rozdielne časové okná pre rozdielne dni v týždni

en: Disable Bootstrap loading on Back-End
sk_SK: Zrušiť načítanie BootStrap pre Backend

en: Disable Bootstrap loading on Front-End
sk_SK: Zrušiť načítanie BootStrap pre Frontend

en: Disable bookings in different booking resources
sk_SK: Zakázať rezervácie v rôznych zariadeniach

en: Discount Coupon field
sk_SK: Pole zľavovej poukážky

en: Dismiss
sk_SK: Zrušiť

en: Display tooltip on calendar(s) to show availability based on total (fixed) number of visitors for the resource, which can be at free booking resource items.
sk_SK: Zobraz popisku v kalendári(och), aby sa ukázala obsadenosť založená na celkovom (fixnom) počte návštevníkov pre zariadenie, ktoré môže byť v položkách voľných rezervačných oblastí.

en: Do you really want
sk_SK: Naozaj chcete

en: Do you really want to delete selected booking form ?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť vybraný rezervačný formulár?

en: Do you really want to delete selected booking(s) ?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť vybrané rezervácie?

en: Do you really want to delete this booking ?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť túto rezerváciu?

en: Do you really want to set booking as pending ?
sk_SK: Naozaj chcete označiť vybrané rezervácie ako čakajúce?

en: Done
sk_SK: Hotovo

en: Dot
sk_SK: Bodka

en: Download
sk_SK: Stiahnuť

en: Download the CSV file of exported booking data
sk_SK: Stiahnuť rezervačné údaje vo formáte CSV

en: Drop Down
sk_SK: Rozbaľovacie menu

en: Duplicate Booking
sk_SK: Vytvoriť kópiu rezervácie

en: Duration Time
sk_SK: Trvanie

en: Duration Time - Drop Down list
sk_SK: Trvanie - Rozbaľovací zoznam

en: Each day
sk_SK: Každý deň

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit Booking
sk_SK: Upraviť rezerváciu

en: Edit Note
sk_SK: Upraviť poznámku

en: Email (required)
sk_SK: Email (povinné)

en: Email Field
sk_SK: Pole Email

en: Email for getting report for %sinvalid%s transactions.
sk_SK: Email na príjem reportov s %sinvalid%s transakciami.

en: Email for getting report for %ssome errors in  verification process%s.
sk_SK: Email pre získanie oznámenia pre %snejaké chyby v overovacom procese%s.

en: Email for getting report for %sverified%s transactions.
sk_SK: Email pre príjem reportov s %sverified%s transakciami.

en: Email templates, which use shortcodes: %s, will be linked to this page
sk_SK: E-mailové šablóny, ktoré používajú skrátené kódy: %s, budú mať odkaz na túto stránku

en: Emails
sk_SK: Emaily

en: Emails Settings
sk_SK: Nastavenie emailov

en: Emails sending
sk_SK: Zasielanie emailov

en: End Time
sk_SK: Čas konca

en: End Time - Drop Down list
sk_SK: Koniec - Rozbaľovací zoznam

en: End Time - Text field
sk_SK: Koniec času - textové pole

en: End Time is invalid. The date or time may be booked, or already in the past. The End Time may also be earlier that the start time, if only 1 day was selected! Please choose another date or time.
sk_SK: Koncový čas je neplatný. Dátum alebo čas je zarezervovaný alebo je v minulosti. Koncový čas môže tiež byť skorší ako začiatočný čas, iba ak ste vybrali jeden deň. Vyberte prosím iný čas alebo dátum.

en: End of current month
sk_SK: Koniec aktuálneho mesiaca

en: English and French translation
sk_SK: anglický a francúzsky preklad

en: Enter %s in text field.
sk_SK: Zadajte %s do textového poľa.

en: Enter Keyword here
sk_SK: Tu zadajte Kľúčové slovo

en: Enter a title for the Reference text box (i.e. Your email address). Visitors will see this text.
sk_SK: Zadajte názov pre referenčné pole (napr. váš email). Návštevníci uvidia tento text.

en: Enter additional cost in formats:
sk_SK: Zadajte dodatočné náklady vo formáte:

en: Enter coupon code.
sk_SK: Zadajte kód poukážky.

en: Enter date / time
sk_SK: Zadajte dátum/čas

en: Enter dropdown options. One option per line.
sk_SK: Zadajte možnosti výberu. Jedna možnosť na riadok.

en: Enter fixed amount for each selected day
sk_SK: Zadajne fixnú čiastku pre každý vybraný deň

en: Enter fixed cost
sk_SK: zadajte fixné náklady

en: Enter maximum number of times, when coupon is applicable.
sk_SK: Zadajte maximálny počet opakovaní, kedy kupón je použiteľná.

en: Enter minimum booking cost, when coupon is applicable.
sk_SK: Zadajte minimálnu hodnotu rezervácie pri uplatnení poukážky.

en: Enter name of booking resource
sk_SK: Zadajte názov zariadenia

en: Enter number of fixed or percentage savings.
sk_SK: Zadajte hodnotu alebo percento zľavy.

en: Enter percentage as additional sum, which is based only on original cost and not full sum
sk_SK: Zadajte percento ako doplňujúcu sumu, ktorá je vyrátaná iba s pôvodných nákladov a nie z celkovej sumy

en: Enter percentage of the entire booking
sk_SK: Zadajte percento celkovej rezervácie

en: Enter relative URLs of pages, where you have Booking Calendar elements (booking forms or availability calendars). Please enter one URL per line. Example: %s
sk_SK: Zadajte relatívne URL adresy stránok, kde sa nachádzajú elementy Kalendára rezervácií (rezervačné formuláre alebo kalendáre dostupnosti). Zadávajte prosím jednu URL adresu na riadok. Príklad: %s

en: Enter seasonal rate(s) (cost diference in %s from standard cost %s or a fixed cost) of the booking resource (%s) or %sAdd a new seasonal filter%s
sk_SK: Zadajte sezónnu zľavu (cenový rozdiel v %s od štandardnej ceny %s alebo fixnej ceny) rezervačného zdroja (%s) alebo %spridajte nový sezónny filter%s

en: Enter the %sTime%s using the text field.
sk_SK: Vstúp na %sČas%s a použi textové pole.

en: Enter the service name or the reason for the payment here.
sk_SK: Zadajte názov služby alebo dôvod platby.

en: Enter the title of the payment button
sk_SK: Zadajte názov tlačidla pre platbu

en: Enter this value
sk_SK: Zadajte túto hodnotu

en: Enter your iPay88 Merchant Code.
sk_SK: Zadajte Váš kód obchodníka iPay88.

en: Enter your iPay88 Merchant Key.
sk_SK: Zadajte Váš kľúč obchodníka iPay88.

en: Enter your phone number
sk_SK: Zadajte Vaše telefónne číslo

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Error IPN
sk_SK: Chybné IPN

en: Error!
sk_SK: Chyba!

en: Euros
sk_SK: Eurá

en: Even if visitor selects the booked timeslot, system will not allow them to make the booking.
sk_SK: Ak by návštevník vybral rezervovaný čas, systém mu neumožní uskutočniť rezerváciu.

en: Event Description (optional field)
sk_SK: Popis udalosti (nepovinné)

en: Event Title
sk_SK: Názov udalosti

en: Events Import
sk_SK: Import (nahranie) udalostí

en: Every
sk_SK: Každý

en: Example
sk_SK: Príklad

en: Example #1: %s - start French translation section
sk_SK: Príklad # 1:%s - začnite sekciu francúzskeho prekladu

en: Example #2: "%s" - English and French translation of some message
sk_SK: Priklad #2:  "%s"  - anglický a francúzsky preklad niektorých správ

en: Example:
sk_SK: Príklad:

en: Example: %s - %s"United States"%s is selected by default.
sk_SK: Príklad: %s - %s"Spojené štáty americké"%s je predvolená krajina.

en: Example: %s - custom number of visitor selections"
sk_SK: Príklad: %s - výber z vlastných počtov návštevníkov"

en: Example: %s.
sk_SK: Príklad: %s

en: Example: %sMake booking here%s
sk_SK: Priklad: %sRezervujte tu%s

en: Examples
sk_SK: Príklady

en: Expiration Date
sk_SK: Dátum vypršania platnosti

en: Expired
sk_SK: Po uplynutí platnosti

en: Explore Premium Features
sk_SK: Preskúmať Premium funkcie

en: Export All
sk_SK: Exportovať všetko

en: Export All bookings to CSV format
sk_SK: Exportovať všetky rezervácie do CSV

en: Export bookings
sk_SK: Exportovať rezervácie

en: Export only current page of bookings to CSV format
sk_SK: Exportovať iba aktuálnu stránku rezervácií do CSV

en: Exporting booking data
sk_SK: Exportujú sa dáta rezervácií

en: Failed
sk_SK: Zlyhalo

en: February
sk_SK: Február

en: Field Label
sk_SK: Popis poľa

en: Fields %s(selectbox(es) and checkbox(es))%s are shown here automatically if they exist in the %sbooking form%s.
sk_SK: Polia %s(selectbox(es) and checkbox(es))%s sa tu zobrazia automaticky, ak existujú v %sbooking form%s.

en: Fields Settings
sk_SK: Nastavenie polí

en: Filter Name
sk_SK: Názov filtra

en: Filter tab
sk_SK: Tab Filter

en: Filters
sk_SK: Filtre

en: Find Your Calendar ID
sk_SK: Nájdite ID Vašeho kalendáru

en: First Name
sk_SK: Meno

en: First Name (required)
sk_SK: Meno (povinné)

en: First Name(s)
sk_SK: Meno

en: First option in dropdown list.
sk_SK: Prvá možnosť v rozbaľovacom zozname.

en: First option title
sk_SK: Titulka prvej možnosti

en: Follow these steps to configure it:
sk_SK: Nasledujte tieto kroky pre nastavenie:

en: Footer
sk_SK: Päta

en: For
sk_SK: Pre

en: For example, a URL to your site that displays a %s"Thank you for the payment"%s.
sk_SK: Napríklad, URL Vašej stránky, ktorá zobrazí  %s"Ďakujeme za Vašu platbu"%s.

en: For example, if the original cost of the booking is %s, then after applying additional costs the total cost will be folowing
sk_SK: Príklad: Ak pôvodné náklady rezervácie sú %s, potom po pridaní dodatočných nákladov budú celkové náklady

en: For example, the URL to your website that displays a %s"Payment Canceled"%s page.
sk_SK: Napríklad, URL Vašej stránky, ktorá zobrazí  %s"Platba zrušená"%s.

en: For example: "You have a new reservation %s on the following date(s): %s Contact information: %s You can approve or cancel this booking at: %s Thank you, Reservation service."
sk_SK: Napríklad: "Máte novú rezerváciu %s v termíne: %s Kontaktné informácie: %s Rezerváciu môžete potvrdiť alebo zrušiť tu: %s Ďakujeme, Rezervačná služba. "

en: For more information about configuring Relay Response in the Merchant Interface, please see the %sMerchant Integration Guide%s
sk_SK: Pre viac informácií o nastavení Relay Response v obchodníckom rozhraní, prosím pozrite si %sNávod integrácie obchodníckeho rozhrania%s

en: For the Return URL, enter the Return URL from PayPal on your site for successfull payment.
sk_SK: Pre návratovú adresu, zadajte Return URL z PayPalu na vašej stránke pre úspešné platby.

en: Form
sk_SK: Formulár

en: Form fields
sk_SK: Polia formulára

en: Found: %s booking forms inside of posts or pages
sk_SK: Najdené: %s rezervačných formulárov v článkoch alebo stránkach

en: Fr
sk_SK: Pi

en: Fraud
sk_SK: Podvod

en: Fri
sk_SK: Pia

en: Friday
sk_SK: Piatok

en: From
sk_SK: Od

en: Full cost of the booking
sk_SK: Celkové náklady rezervácie

en: Full cost of the booking.
sk_SK: Celková cena rezervácie.

en: General
sk_SK: Všeobecné

en: General Information
sk_SK: Základné informácie

en: General Settings
sk_SK: Základné nastavenia

en: Generate Tag
sk_SK: Vytvoriť značku

en: Generating columns
sk_SK: Vytvárajú sa polia

en: Generating content of file
sk_SK: Generovanie obsahu súboru

en: Get Started
sk_SK: Začíname

en: Getting Started
sk_SK: Začíname

en: Give your project a name and click "Create".
sk_SK: Zadajte názov projektu a kliknite na "Vytvoriť (Create)".

en: Go
sk_SK: Ísť

en: Go to Google Developer Console: %s.
sk_SK: Otvorte konzolu vývojárov Google: %s.

en: Google API Key
sk_SK: kľúč Google API

en: Google Calendar - General Settings
sk_SK: Google kalendár - hlavné nastavenia

en: Google Calendar ID
sk_SK: ID Google kalendáru

en: Guests
sk_SK: Hostia

en: HTML tags is accepted.
sk_SK: Značky HTML sú akceptované

en: Have a questions?
sk_SK: Máte otázky?

en: Help
sk_SK: Pomocník

en: Help Info
sk_SK: Pomocné informácie

en: Help and info notices
sk_SK: Oznámenia o pomoci

en: Hide
sk_SK: Skryť

en: Hide advanced settings
sk_SK: Skryť rozšírené nastavenia

en: Hide advanced settings of JavaScript loading
sk_SK: Skryť rozšírené možnosti načítania JavaScriptu

en: Hide settings of powered by notice
sk_SK: Skryť nastavenia oznámenia "Powered by"

en: High season
sk_SK: Hlavná sezóna

en: Hints for your form
sk_SK: Tipy pre váš formulár

en: Hong Kong Dollar
sk_SK: Hongkongský Dolár

en: Horizontal Search Form Template
sk_SK: Horizontálna šablóna vyhľadávacieho formulára

en: Hungarian Forint
sk_SK: Maďarský Forint

en: I Accept term and conditions
sk_SK: Súhlasím s podmienkami

en: IFSC
sk_SK: IFSC (identifikátor pobočky)

en: If you accept %scash payment%s, you can write details about it here
sk_SK: Ak prijímate %splatbu v hotovosti%s, tú možete upraviť detaily

en: If you check this option, all booking data will be deleted when you uninstall this plugin. Do you really want to do this?
sk_SK: Ak zaškrtnete túto možnosť, všetky rezervačné údaje  sa pri odinštalovaní pluginu odstránia. Ste si istý, že to chcete nastaviť?

en: If you do not see search results at front-end side of your website, please check troubleshooting instruction %shere%s
sk_SK: Ak nevidíte výsledky vyhľadávania na frontendovej stránke, skontrolujte prosím inštrukcie na riešenie problémov %stuto%s

en: If you have no account on this system, please sign up for a %sdeveloper test account%s to obtain an API Login ID and Transaction Key. These keys will authenticate requests to the payment gateway.
sk_SK: Ak nemáte účet v tomto systéme, tak sa prosím prihláste na %svývojársky testovací účet%s pre získanie API Login ID a Transaction Key. Tieto kľúče autentifikujú požiadavky na platobnú bránu.

en: If you have no account on this system, please visit %s to create one.
sk_SK: Ak nemáte účet v tomto systéme, prosim, navštíivte %s vytvorenie účtu.

en: If you use this shortcode, %syou can not use any other time shortcodes%s in the form.
sk_SK: Ak použijete tento skrátený kód, %s nemôžete použivať skrátené kódy%s vo formulári.

en: If you want to save your booking data, please uncheck the %s"Delete booking data"%s at the
sk_SK: Ak chcete uložiť rezervačné údaje, odškrtnite prosím %s"Vymazať rezervačné údaje"%s na

en: If you will get any difficulties or have a questions, please contact by email %s
sk_SK: Ak máte ťažkosti alebo otázky, kontaktujte nás, prosím, mailom %s

en: Import Google Calendar Events
sk_SK: Importovať udalosti Google Calendar

en: Import events every
sk_SK: Importovať udalosti každých

en: Important!
sk_SK: Dôležité!

en: Importing Feed
sk_SK: Import feedu

en: In the sidebar click on "APIs & auth".
sk_SK: V postrannom paneli kliknite na "API a autorizácia (APIs & auth)".

en: In-Progress
sk_SK: Rozpracované

en: Inactive User
sk_SK: Neaktívny užívateľ

en: Incorrect date format
sk_SK: Nesprávny formát dátumu

en: Incorrect email field
sk_SK: Nesprávne pole email

en: Indicate to the payment gateway that you would like to receive the transaction response to your site.
sk_SK: Indikuje platobnej bráne, že chcete dostať potvrdenie o transakcii do vášho systému.

en: Information
sk_SK: Informácie

en: Inlinee Search Form Template
sk_SK: Šablóna vloženého vyhľadávacieho formulára

en: Insert %s shortcode to prevent SPAM bookings.
sk_SK: Vložte %s kód kvôli ochrane proti SPAMu.

en: Insert booking calendar
sk_SK: Vložiť rezervačný kalendár

en: Insert booking form %sshortcode%s into your %sPost%s or %sPage%s
sk_SK: Vložte %sskrátený kód%s rezervačného formuláru do Vašej %sPošty%s alebo na %sStránku%s

en: Insert these shortcodes into form to %sshow info in real time %s(after selection of the dates in calendar or options in checkboxes or selectboxes)%s.
sk_SK: Vlož tieto krátke kódy do formy %szobraz info v reálnom čase%s (po výbere dátumu v kalendári alebo možnosti v políčkach, ktoré sa zaškrtávajú alebo sú na výber)%s.

en: Instant Payment Notification (IPN) is a message service that notifies you of events related to PayPal transactions
sk_SK: Instant Payment Notification (IPN) je informačná služba, ktorá vás informuje o udalostiach súvisiacich s PayPal transakciami

en: Integration of Bank Transfer payment system
sk_SK: Integrácia systému platby prevodom na účet

en: Integration of Pay in Cash payment system
sk_SK: Integrácia platby v hotovosti

en: Integration of Paypal payment system
sk_SK: Integrácia platobného systému PayPal

en: Integration of Sage payment system
sk_SK: Integrácia platobného systému Sage

en: Integration of authorizenet payment system
sk_SK: Integrácia autorizovaného platobneho systemu

en: Integration of iPay88 payment system
sk_SK: Integrácia platobného systému iPay88

en: Invalid
sk_SK: Neplatný

en: Invalid IPN
sk_SK: Neplatné IPN

en: Israeli New Shekel
sk_SK: Izraelský Nový Šekel

en: Israeli Shekel
sk_SK: Izraelský šekel

en: It works only in %ssingle day selection%s mode.
sk_SK: Funguje to iba v móde %svýberu jedného dňa%s.

en: January
sk_SK: Január

en: Japanese Yen
sk_SK: Japonský Jen

en: Jul
sk_SK: Júl

en: July
sk_SK: Júl

en: Jun
sk_SK: Jún

en: June
sk_SK: Jún

en: Keyword
sk_SK: Kľúčové slovo

en: Label
sk_SK: Štítok

en: Labels
sk_SK: Stav rezervácie

en: Language Sections
sk_SK: Jazykové sekcie

en: Last Name
sk_SK: Priezvisko

en: Last Name (required)
sk_SK: Priezvisko (povinné)

en: Last name
sk_SK: Priezvisko

en: Limit available days from today
sk_SK: Limit dostupné dni odo dneška

en: Live Test
sk_SK: živý test

en: Load JS and CSS files only on specific pages
sk_SK: Nahrať JS a CSS súbory len na špecifických stránkach.

en: Location
sk_SK: Poloha

en: Location:
sk_SK: Poloha:

en: Log in to your PayPal account.
sk_SK: Prihláste sa do svojho PayPal účtu.

en: Log on to the Merchant Interface
sk_SK: Prihláste sa do svojho obchodníckeho rozhrania

en: MD5 Hash value
sk_SK: Hodnota MD5 hashu

en: Make it %sexclusive%s
sk_SK: Spraviť ho %svylučujúci%s

en: Make payments with payPal - its fast, free and secure!
sk_SK: Plaťte cez PayPal - rýchlo, zadarmo a bezpečne!

en: Malaysian Ringgit
sk_SK: Malajzijský Ringgit

en: Malaysian Ringgits (only for Malaysian users)
sk_SK: Malajzijský Ringgit (iba pre malajzijských užívateľov)

en: Malformed
sk_SK: Chybné

en: March
sk_SK: Marec

en: Mark as Unread selected bookings
sk_SK: Označiť ako neprečítané označené rezervácie

en: Mark as read all bookings
sk_SK: Označiť ako prečítané všetky rezervácie

en: Mark as read selected bookings
sk_SK: Označiť ako prečítané označené rezervácie

en: Max visitors
sk_SK: Max. návštevníkov

en: Max. persons
sk_SK: Max. osôb

en: Maximum number
sk_SK: Maximálny počet

en: Maximum number of usage
sk_SK: Maximálny počet použití

en: Maxlength
sk_SK: Max. dĺžka

en: May
sk_SK: Máj

en: Merchant Code
sk_SK: Kód obchodníka

en: Merchant Key
sk_SK: Kľúč obchodníka

en: Message title
sk_SK: Názov správy

en: Mexican Peso
sk_SK: Mexické Peso

en: Minimum Booking Cost
sk_SK: Minimálna hodnota rezervácie

en: Mo
sk_SK: Po

en: Modified
sk_SK: Upravené

en: Mon
sk_SK: Pon

en: Monday
sk_SK: Pondelok

en: Month
sk_SK: Mesiac

en: Months
sk_SK: Mesiace

en: Multiple days
sk_SK: Viac dní

en: Name
sk_SK: Meno

en: Navigate to your Google calendars.
sk_SK: Prejdite do Google kalendárov.

en: Need even more functionality? Check %s higher versions %s
sk_SK: Je potrebná vyššia funkčnosť? Skontrolujte %svyššie verzie %s

en: New (unverified) booking(s)
sk_SK: Nové (neoverené) rezervácie

en: New Zealand Dollar
sk_SK: Novozélandský Dolár

en: New booking
sk_SK: Nová rezervácia

en: New booking(s) made today
sk_SK: Nové rezervácie z dneška

en: New bookings
sk_SK: Nové rezervácie

en: Next
sk_SK: Ďalší

en: Next 3 months
sk_SK: Budúce 3 mesiace

en: Next 4 weeks
sk_SK: Budúce 4 týždne

en: Next 7 days
sk_SK: Budúcich 7 dní

en: Next Steps
sk_SK: Ďalšie kroky

en: Next day
sk_SK: Zajtra

en: Next month
sk_SK: Budúci mesiac

en: Next week
sk_SK: Budúci týždeň

en: No days
sk_SK: Žiadne dni

en: No separator
sk_SK: Žiadny

en: None
sk_SK: Žiaden

en: Norwegian Krone
sk_SK: Nórska Koruna

en: Not Completed
sk_SK: Nedokončené

en: Not authed
sk_SK: Neautorizovaný

en: Note
sk_SK: Poznámka

en: Note!
sk_SK: Poznámka!

en: Note:
sk_SK: Poznámka

en: Nothing Found Message:
sk_SK: Správa Nič nenájdené:

en: Nothing found message
sk_SK: Správa Nenájdené

en: Nothing found.
sk_SK: Nič sa nenašlo.

en: Now
sk_SK: Teraz

en: Now click on "Credentials" in the sidebar.
sk_SK: Ďalej kliknite na "prístup (Credentials)" v postrannom paneli.

en: Now copy the Calendar ID to use in the plugin settings in your WordPress admin. Make sure to %suse the Calendar ID only, not the entire XML feed URL%s.
sk_SK: Skopírujte ID kalendáru, ktoré použijete v nastaveniach rozšírenia v administrácii WordPressu. Uistite sa, že ste %spoužili len ID kalendáru, nie celú adresu XML zdroja%s.

en: Number of decimal points
sk_SK: Počet desatinných miest

en: Number of months
sk_SK: Počet mesiacov

en: Number of selected days.
sk_SK: Počet vybraných dní.

en: Number of selected nights.
sk_SK: Počet vybraných nocí.

en: Number of usage
sk_SK: Počet použitia

en: Oct
sk_SK: Okt

en: October
sk_SK: Október

en: Offset
sk_SK: Prenastavenie

en: On each
sk_SK: Na každé

en: On the popup click the button "Server Key" and click "Create".
sk_SK: V okne, ktoré sa zobrazí kliknite na tlačítko "klúč serveru (Server Key)" a potom kliknite na "vytvoriť (Create)".

en: One Value from %sOptions%s list
sk_SK: Jedna hodnota zo zoznamu %smožností%s

en: One Value from %sOptions%s list or term %s for selection of all checkboxes
sk_SK: Jedna hodnota zo zoznamu %sOptions%s alebo výraz %s pre výber všetkých checkboxov

en: One option per line
sk_SK: Jedna možnosť na riadok

en: One title per line
sk_SK: Jeden názov na riadok

en: Only availability calendar
sk_SK: Iba kalendár dostupnosti

en: Open the settings for the calendar.
sk_SK: Otvorte nastavenia pre kalendár.

en: Options
sk_SK: Možnosti

en: Order by
sk_SK: Zoradiť podľa

en: Order number
sk_SK: Číslo objednávky

en: Other
sk_SK: Iné

en: PAYMENT
sk_SK: PLATBA

en: Paid OK
sk_SK: Zaplatené

en: Parameters
sk_SK: Parametre

en: Parent
sk_SK: Nadradený

en: Partially booked
sk_SK: Čiastočne rezervované

en: Partially booked item
sk_SK: Čiastočne obsadené

en: Partially booked item - day, which is booked for the specific time-slot(s).
sk_SK: Čiastočne rezervované - deň, keď je rezervované na určené časové úseky.

en: Partially paid
sk_SK: Čiastočne uhradené

en: Partially_Refunded
sk_SK: Čiastočne vrátené

en: Pay in Cash
sk_SK: Platba v hotovosti

en: Pay using %s payment service
sk_SK: Zaplatiť pomocou %s platobnej služby

en: Pay via
sk_SK: Zaplatiť cez

en: Payment
sk_SK: Platba

en: Payment Button type
sk_SK: Typ platobného tlačidla

en: Payment button title
sk_SK: Názov tlačidla pre platbu

en: Payment failed
sk_SK: Platba zlyhala

en: Payment for booking %s on these day(s): %s
sk_SK: Platba za rezverváciu %s na tieto dni: %s

en: Payment method description that the customer will see on your payment page.
sk_SK: Metóda platby, ktorú bude zákazník vidieť na platobnej stránke.

en: Payment rejected
sk_SK: Platba zamietnutá

en: Payment request
sk_SK: Výzva k platbe

en: Payment status
sk_SK: Stav platby

en: Payment status updated by Mobile88 Admin(Fail)
sk_SK: Stav platby aktualizovaný od Mobile 88 Admin(Fail)

en: Payments
sk_SK: Platby

en: Paypal Email address to receive payments
sk_SK: PayPal emailová adresa na príjem platieb

en: Paypal Pro Hosted Solution
sk_SK: Paypal Pre Hosted Solution

en: Pending
sk_SK: Čakajúce

en: Pending booking(s)
sk_SK: Čakajúce rezervácie

en: Pending item
sk_SK: Rezervované

en: Philippine Pesos
sk_SK: Filipínske Peso

en: Phone
sk_SK: Telefón

en: Please Select
sk_SK: Prosím vyberte

en: Please check more about this feature %shere%s.
sk_SK: Viac informácií o tejto vlastnosti si môžete prečítať %stu%s.

en: Please check more about this feature at  %sthis page%s
sk_SK: Viac informácii o tejto funkcii nájdete na %stejto stránke%s

en: Please check more info about configuration of this cost settings on this %spage%s.
sk_SK: Viac informácií o nastavení nákladov si môžete prečítať na %stejto stránke%s.

en: Please configure all fields inside the Billing form fields tab at this page, when using a European payment processor
sk_SK: Prosím, nakonfigurujtevšetky polia v tabuľke polí fakturovacovacieho formulára na tejto stránke, keď sa použije procesor európskej platby

en: Please configure settings for import Google Calendar events
sk_SK: Nastavte, prosím, import udalostí z Google Calendar

en: Please create all %s terms firstly %s(from higher priority to lower)%s, then terms %s and after terms %s
sk_SK: Vytvorte prosím všetky %s podmienky najprv %s(od vyššej priority k nižšej)%s, potom podmienky %s a potom podmienky %s

en: Please enter the MD5 Hash value, which you configured in the settings of Merchant Interface.
sk_SK: Zadajte prosím MD5 hash, ktorý je nastavený v rozhraní obchodníka.

en: Please enter your Google API key. This field required to import events.
sk_SK: Prosím zadajte klúč Google API. Toto pole je povinné pre import udalostí.

en: Please leave it empty if you want to skip it.
sk_SK: Ponechajte prosím prázdne ak toto chcete preskočit.

en: Please note, %sthe use of the time shortcode%s. If you select a date with some booked time slots, this time field will %sdisable booked times slots%s (set them as grayed).
sk_SK: Prosím všimnite si, %spoužitie skratených kódov času%s. Ak vyberiete dátum s obsadeným niektorým časovým oknom, toto časové pole %szablokuje rezervované časové okná%s (nastaví ich ako šedé).

en: Please note, in the %sOptions list%s you can  use times in military time format %s(24 Hour Time)%s only.
sk_SK: Dajte pozor, v %sZozname možností%s môžete používať len 24 hodinový časový formát %s(24 hodinový čas)%s.

en: Please note, in the %sOptions list%s you can use times in military time format %s(24 Hour Time)%s only.
sk_SK: Všimni si, prosím, že v %sZozname možností%s môžeš použiť čas len v 24 hodinovom formáte %s(24 hodinový čas)%s.

en: Please note, its not possible to add new resources, if "All resources" option is selected. Please clear the selection, then add new resources.
sk_SK: Prepáčte, ale nie je možné pridať ďalšie rezervačné zdroje, ak je vybraná možnosť "Všetky zdroje". Prosím, zrušte výber a potom budete môcť vybrať ďalšie zdroje.

en: Please note: this field only supports military time format %s(24 Hour Time)%s.
sk_SK: Daj pozor, prosím: toto pole umožňuje len 24 hodinový formát %s(24 hodinový čas)%s

en: Please read more about the booking form fields configuration %shere%s.
sk_SK: Viac o nastavení polí rezervačného formulára sa dočítate %stu%s

en: Please read more about the possible customizations of these %soptions%s %shere%s
sk_SK: Čítajte, prosím, viac o možnom prispôsobení systému potrebám užívateľa ohľadom týchto %smožností%s %stu%s

en: Please read more info about configuration of this parameter %shere%s
sk_SK: Viac informácií o nastavení tohto parametra si môžete prečítať %stu%s

en: Please refresh this page and if the same error appear again contact support by email (with  info about order number and website) for finishing the registrations
sk_SK: Prosim obnovte túto stránku a ak sa tá istá chyba objaví znova, kontaktujte podporu e-mailom (s informaciami ohľadom poradového čísla a webstránky) pre dokončenie registrácie.

en: Please select a field from your booking form. This field will be automatically assigned to the current field in the billing form.
sk_SK: Prosím, vyberte pole z vášho rezervačného formulára. Toto pole bude automaticky priradené k poľu vo fakturačnom formulári.

en: Please select check-in and check-out days!
sk_SK: Vyberte prosím dátum príchodu a odchodu!

en: Please select the resource:
sk_SK: Vyberte, prosím, zariadenie

en: Please type the %sTitle of search results%s.
sk_SK: Napíšte, prosím, %sNázovvýsledkov vyhľadávania%s.

en: Please type the %smessage ,what is showing, when  nothing found%s.
sk_SK: Napíšte, prosím, %správu, čo sa zobrazí, keď sa nič nenájde%s.

en: Please type the URL of the page %s(with %s shortcode in content)%s, where search results will show.
sk_SK: Napíšte, prosím, URL stránky %s(s %s skráteným kódom v obsahu)%s, kde sa zobrazia výsledky vyhľadávania.

en: Please use  %sSingle day%s selection mode in the General Booking Settings page at calendar section.
sk_SK: Použi, prosím, %sJeden deň%s spôsob výberu na strane Všeobecné nastavenia rezervácie v sekcii kalendára.

en: Please use this field for possibility to use coupon discounts by your visitors.
sk_SK: Použi, prosí, toto pole pre možnosť použiť kupónovú zľavu pre Vašich zákazníkov.

en: Please, enter order number of your purchased version, which you received to your billing email.
sk_SK: Prosim, zadajte poradové číslo Vašej zakúpenej verzie, ktoré ste dostali vo svojom fakturačnom e-maili.

en: Please, read more about the shortcodes %shere%s or JavaScript customization of the specific shortcodes %shere%s
sk_SK: Prečítajte si prosím viac o týchto skrátených kódoch %stuto%s alebo o úprave JavaScriptu špecifických kódov %stuto%s

en: Please, reserve an apartment with fresh flowers.
sk_SK: Prosím, rezervujte apartmán s čerstvými kvetmi.

en: Please, select booking date(s) at Calendar.
sk_SK: Vyberte, prosím, dátumy rezervácie v kalendári.

en: Plugin support configurations of the booking form are available in different languages.
sk_SK: Podporné konfigurácie modulu rezervačného formulára sú dostupné v iných jazykoch.

en: Polish Zloty
sk_SK: Poľský Zloty

en: Post Code
sk_SK: PSČ

en: Post code
sk_SK: PSČ

en: Post code (required)
sk_SK: PSČ (povinné)

en: Pounds Sterling
sk_SK: Libry

en: Powered by notice
sk_SK: Oznam Powered by

en: Preselected resource
sk_SK: Predvolené zariadenie

en: Presidential Suite
sk_SK: Prezidentský apartmán

en: Prev
sk_SK: Predch

en: Previous 3 months
sk_SK: Predošlé 3 mesiace

en: Previous 4 weeks
sk_SK: Predošlé 4 týždne

en: Previous 7 days
sk_SK: Predošlých 7 dní

en: Previous dates
sk_SK: Predchádzajúce dátumy

en: Previous day
sk_SK: Včera

en: Previous month
sk_SK: Predošlý mesiac

en: Previous week
sk_SK: Predošlý týždeň

en: Print
sk_SK: Tlačiť

en: Print bookings
sk_SK: Vytlačiť rezervácie

en: Print bookings listing
sk_SK: Tlačiť zoznam rezervácií

en: Prior
sk_SK: Pred

en: Priority
sk_SK: Priorita

en: Probabaly you updated your paid version of Booking Calendar by free version or update process failed. You can request the new update of your paid version at %1sthis page%2s.
sk_SK: Pravdepodobne ste pri aktualizácii Vašej platenej verzie rezervačného kalendára použili voľnú verziu alebo bol aktualizačný proces neúspešný. Môžete požiadať o novú aktualizáciu Vašej platenej verzie na %1stejto stránke%2s.

en: Probably these date(s) just was booking by other visitor. Please reload this page and make booking again.
sk_SK: Tento dátum(y) boli pravdepodobne práve zarezervované iným návštevníkom. Obnovte, prosím, túto stránku a urobte rezerváciu znova.

en: Processed
sk_SK: Spracované

en: Processing
sk_SK: Spracováva sa

en: Purchase
sk_SK: Nákup

en: Put a label before field
sk_SK: Vložiť popisok pred pole

en: Put this code in %sContent of Booking Fields%s and in %sEmail Templates%s
sk_SK: Vložte tento kód do %sContent of Booking Fields%s a do %sEmail Templates%s

en: Radio Button(s)
sk_SK: prepínač(e)

en: Range days
sk_SK: Rozsah dní

en: Rate plugin (thanks:)
sk_SK: Ohodnoťte tento modul (Ďakujeme:)

en: Rates
sk_SK: Ceny

en: Read
sk_SK: Prečítať

en: Read All
sk_SK: Prečítať všetko

en: Reason for cancellation
sk_SK: Dôvod zamietnutia

en: Reason for cancellation here
sk_SK: Dôvod zamietnutia tu

en: Reason of cancellation
sk_SK: Dôvod zrušenia

en: Reason of cancellation here
sk_SK: Dôvod zrušenia tu

en: Redirect visitor to a new "Thank You" page
sk_SK: Presmerovať návštevníka na novú stránku "Ďakujeme"

en: Reference Text Box Title
sk_SK: Názov referencie

en: Refresh booking listing
sk_SK: Obnoviť zoznam rezervácií

en: Refunded
sk_SK: Vrátené

en: Register
sk_SK: Registrovať

en: Regular User
sk_SK: Bežný užívateľ

en: Reject
sk_SK: Zamietnuť

en: Rejected
sk_SK: Zamietnuté

en: Relative URLs of pages, where to load plugin CSS and JS files
sk_SK: Relatívne URL adresy stránok, kde nahrať CSS a JS súbory rozšírenia.

en: Release date
sk_SK: Dátum vydania

en: Reload page
sk_SK: Znovu načítať stránku

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Remove selected account(s)
sk_SK: Odstrániť zvolené účty

en: Request has been sent
sk_SK: Žiadosť bola poslaná.

en: Request has failed
sk_SK: Žiadosť neprešla

en: Required
sk_SK: Povinné

en: Required Fields in Booking Form
sk_SK: Požadované polia v Rezervačnom formulári

en: Reset
sk_SK: Obnoviť

en: Reset Booking Form and Content of Booking Fields Form
sk_SK: Znovunastavte rezervačný formulár a obsah formuláru rezervačných polí

en: Reset Search Cache
sk_SK: Vyčistiť cache vyhľadávania

en: Reset current Form
sk_SK: Obnoviť aktuálny formulár

en: Reset filter to default values
sk_SK: Obnoviť filter na štandardné hodnoty

en: Reset to default form
sk_SK: Obnovit v štandardnom formulári

en: Resource
sk_SK: Zariadenie

en: Resource #1
sk_SK: Zariadenie # 1

en: Resource #2
sk_SK: Zariadenie # 2

en: Resource #3
sk_SK: Zariadenie # 3

en: Resource Name
sk_SK: Názov zariadenia

en: Resource not exist
sk_SK: Zariadenie neexistuje

en: Resources
sk_SK: Zariadenia

en: Resources count
sk_SK: Počet zariadení

en: Resources number per page
sk_SK: Počet zariadení na stranu

en: Retrieve Google Calendar Events
sk_SK: Obnoviť udalosti Google Calendar

en: Return URL after Failed order
sk_SK: Spiatočná URL po neúspešnej objednávke

en: Return URL after Successful order
sk_SK: Spiatočná URL po úspešnej objednávke

en: Return URL from PayPal
sk_SK: Spätná URL z PayPalu

en: Reversed
sk_SK: Obrátené

en: Routing Number
sk_SK: Smerovacie číslo

en: Rows
sk_SK: Riadky

en: Royal Villa
sk_SK: Kráľovská vila

en: Sa
sk_SK: So

en: Sale
sk_SK: Predaj

en: Sat
sk_SK: Sob

en: Saturday
sk_SK: Sobota

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Save Changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Save as Default
sk_SK: Uložiť ako predvolené

en: Save cost
sk_SK: Ušetrené náklady

en: Save filter settings as default template (Please, click Apply filter button, before saving!)
sk_SK: Uložiť nastavenia filtra ako predvolenú šablónu (pred uložením kliknite na tlačidlo Použiť filter)

en: Saved
sk_SK: Uložené

en: Saving to file
sk_SK: Ukladanie do súboru

en: Savings
sk_SK: Úspora

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Search Availability Form
sk_SK: Hľadať formulár dostupnosti

en: Search Cache
sk_SK: Cache vyhľadávania

en: Search Results
sk_SK: Výsledky vyhľadávania

en: Search Settings
sk_SK: Nastavenie vyhľadávania

en: Search availability
sk_SK: Hľadať dostupnosť

en: Search form
sk_SK: Vyhľadávací formulár

en: Search only for users:
sk_SK: Vyhľadávanie iba pre užívateľov:

en: Search results
sk_SK: Výsledky vyhľadávania

en: Search results.
sk_SK: Výsledky vyhľadávania.

en: Season Filters
sk_SK: Sezónne filtre

en: Season filter on the Season Filters page
sk_SK: Filter sezón na stránke Filtre sezón

en: Season filter on the Season Filters page,
sk_SK: Sezónny filter na strane Sezónne filtre

en: Season filters conditions.
sk_SK: Podmienky sezónnych filtrov.

en: See %sFAQ%s.
sk_SK: Pozri %sFAQ%s

en: Select "Live test" or "Live" environment for using Merchant account or "Developer Test" for using Developer account.
sk_SK: Vyberte "Živý test" alebo "Živé" prostredie pre použitie účtu obchodníka alebo "Vývojársky test" pre použitie vývojárskeho účtu.

en: Select %s days by activating specific season filter below or %sadd new season filter%s
sk_SK: Vyberte %s dní aktiváciou špecifického filtra sezón nižšie alebo %spridajte nový filter sezóny%s

en: Select Expiration Date of the coupon.
sk_SK: Vyberte dátum vypršania platnosti poukážky.

en: Select TEST for the Test Server and LIVE in the live environment
sk_SK: Vyberte TEST pre testovací server a ŽIVÉ v živom prostredí

en: Select Times
sk_SK: Vybrať časy

en: Select a %sDYNAMIC%s range of days with %s2 mouse clicks%s
sk_SK: Vyberte %sDYNAMICKÝ%s rozsah dní %sdvojklikom%s

en: Select a %sFIXED%s number of days with %s1 mouse click%s
sk_SK: Zadajte %sFIXNÝ%s počet dní s %s1 klikom myši%s

en: Select a city in your required timezone, if you are having problems with dates and times.
sk_SK: Vyberte  mesto v požadovanom časovom pásme, ak máte problém s dátumami a časmi.

en: Select booking resource
sk_SK: Vybrať zariadenie

en: Select booking resources, for showing in selectbox. Please use CTRL to select multiple booking resources.
sk_SK: Vyberte zdroje rezervácie, ktoré sa zobrazia v poli výberu. Použite prosím klávesu CTRL pre výber viacerých rezervačných zdrojov.

en: Select booking resources, where is possible to apply this coupon code.
sk_SK: Vyberte zariadenia, v ktorých je možné uplatniť túto poukážku.

en: Select default custom booking form
sk_SK: Zvoľte štandardný zákaznícky formulár pre rezervácie

en: Select field for assigning to %sevent property%s
sk_SK: Vyberte pole, ktoré chcete priradiť %spoľu udalosti%s

en: Select number of available days in calendar start from today.
sk_SK: Vyberte počet dostupných dní v kalendárnom štartu odo dneška.

en: Select number of booking resources (single or parent) per page at Resource menu page
sk_SK: Vyberte počet rezervačných zariadení (jednoduchých alebo materských) na stránku na stránke Menu zariadení

en: Select number of bookings per page in booking listing
sk_SK: Vyberte počet rezervácií na stranu v zozname rezervácií

en: Select number of month to show for calendar.
sk_SK: Vyberte počet mesiacov, ktoré sa zobrazia v kalendári.

en: Select number of unavailable days in calendar start from today.
sk_SK: Vyberte počet nedostupných dní v kalendári od dnes.

en: Select option to configure or show help info about tags
sk_SK: Vyberte voľbu pre nastavenie alebo si zobrazte nápovedu o značkách

en: Select option, when to start retrieving events.
sk_SK: Vyberte najstaršie udalosti na siahnutie.

en: Select option, when to stop retrieving events.
sk_SK: Vyberte najnovšie udalosti na stiahnutie.

en: Select separator of data for export bookings to CSV.
sk_SK: Vyberte oddeľovač dát pre export rezervácií do CSV.

en: Select shortcode to insert
sk_SK: Vyberte shortcode na vloženie

en: Select start month of calendar
sk_SK: Vyberte prvý mesiac kalendára

en: Select the %s using the predefined %sTime List%s.
sk_SK: Vyberte %s použitím preddefinovaného %szoznamu časov%s.

en: Select the country from the predefined country list.
sk_SK: Vyberte krajinu zo zoznamu.

en: Select the default view for dates on the booking tables
sk_SK: Vyberte predvolený spôsob zobrazenia dátumov v tabuľkách rezervácií

en: Select the maximum number of months to show (scroll)
sk_SK: Vyberte maximálny počet mesiacov, ktoré sa zobrazia v kalendári

en: Select the skin of the booking calendar
sk_SK: Vyberte vzhľad kalendára

en: Select time duration of import requests.
sk_SK: Vyberte interval importu požiadaviek

en: Select time of cache expiration
sk_SK: Vyberte čas expirácie cache

en: Select transaction type, which supported by the payment gateway.
sk_SK: Vyberte typ transakcie, ktorá je podporovaná platobnou bránou.

en: Select user access level for the menu pages of plugin
sk_SK: Vyberte úroveň prístupu užívateľa k jednotlivým stránkam pluginu

en: Select your %sminimum and maximum number of days for range selection%s
sk_SK: Vyberte Váš %sminimálny a maximálny počet dní pre voľbu rozsahu%s

en: Select your default booking resource.
sk_SK: Vyberte predvolené zariadenie

en: Select your default calendar view mode at booking calendar overview page
sk_SK: Vyberte predvolený spôsob zobrazenia kalendára

en: Select your default opened tab in toolbar at booking listing page
sk_SK: Vyberte predvolený tab v lište na stránke so zoznamom rezervácií

en: Select your default order of bookings in the booking listing
sk_SK: Vyberte predvolené poradie rezervácií v zozname rezervácií

en: Select your default view mode of bookings at the booking listing page
sk_SK: Vyberte predvolený spôsob zobrazenia zoznamu rezervácií

en: Select your start day of range selection at week
sk_SK: Vyberte prvý deň výberu rozsahu v týždni

en: Select your start day of the week
sk_SK: Vyberte prvý deň v týždni

en: Selected Check In date.
sk_SK: Vybraný dátum príchodu.

en: Selected Check Out date.
sk_SK: Vybraný dátum odchodu.

en: Selected End Time.
sk_SK: Vybraný čas konca.

en: Selected Start Time.
sk_SK: Vybraný čas začiatku.

en: Selection
sk_SK: Výber

en: Send
sk_SK: Odoslať

en: Send Request
sk_SK: Poslať žiadosť

en: Send email notification to customer about this operation
sk_SK: Odoslať email zákazníkovi o tejto operácii

en: Send email notification to customer after approval, cancellation or deletion of bookings
sk_SK: Odoslať e-mail s oznámením zakaznikovi po prijatí, zamietnutí alebo zmazaní rezervacií

en: Send payment request to customer
sk_SK: Odoslať platobnú výzvu zákazníkovi

en: Send payment request to visitor
sk_SK: Odoslať platobnú výzvu návštevníkovi

en: Sending email for invalid transaction
sk_SK: Odosielanie emailu o neplatnej transakcii

en: Sending email for verified transaction
sk_SK: Odosielanie emailu o overenej transakcii

en: Sending email if error occur during verification
sk_SK: Odoslanie e-mailu, ak sa počas overovania vyskytne chyba

en: Sending request...
sk_SK: Posielam požiadavku...

en: Separator for the decimal point
sk_SK: Oddeľovač desatinných miest

en: Set Your Calendar to Public
sk_SK: Nastavte Váš kalendár na verejný

en: Set as %srequired%s
sk_SK: Nastaviť ako %spožadovaný%s

en: Set as Approved
sk_SK: Nastaviť ako Potvrdená

en: Set as Pending
sk_SK: Nastaviť ako Čakajúca

en: Set as Read
sk_SK: Nastaviť ako Prečítané

en: Set as Unread
sk_SK: Nastaviť ako Neprečítané

en: Set capacity based on number of visitors
sk_SK: Nastaviť kapacitu podľa počtu návštevníkov

en: Set duration of time (milliseconds) to show this message
sk_SK: Nastavte trvanie (v milisekundách) zobrazenia správy

en: Set selected bookings as pending
sk_SK: Označiť vybrané rezervácie ako čakajúce

en: Set the cost
sk_SK: Nastaviť náklady

en: Set this value to the Vendor Name assigned to you by Sage Pay or chosen when you applied.
sk_SK: Nastavte túto hodnotu na Vendor Name priradenú od Sage alebo zvolenú pri registrácii.

en: Set this value to the XOR Encryption password assigned to you by Sage Pay
sk_SK: Nastavte túto hodnotu na XOR šifrované heslo priradené od Sage

en: Set user as
sk_SK: Nastaviť užívateľa ako

en: Setting advanced parameters of the calendar. %sLike width, height and structure %s
sk_SK: Nastavenie rozšírených parametrov kalendára. %sAko šírka, výška a štruktúra %s

en: Setting coupons for discount
sk_SK: Nastaviť poukážky na zľavy

en: Setting the currency that is not supported by the payment processor will result in an error.
sk_SK: Nastavenie meny, ktorá nie je podporovaná platobnou bránou, spôsobí chybné spracovanie.

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Short days view
sk_SK: Zobraziť krátky deň

en: Show
sk_SK: Zobraziť

en: Show "Thank You" message
sk_SK: Zobraziť správu "Ďakujeme"

en: Show / hide hints
sk_SK: Zobraziť/skryť tipy

en: Show 2 months
sk_SK: Zobraziť 2 mesiace

en: Show 3 months
sk_SK: Zobraziť 3 mesiace

en: Show ALL dates of booking
sk_SK: Zobraziť všetky dátumy rezervácie

en: Show Reference Text Box
sk_SK: Zobraz referenčné pole

en: Show advanced settings
sk_SK: Zobraziť rozšírené nastavenia

en: Show advanced settings of JavaScript loading
sk_SK: Zobraziť rozšírené možnosti načítania JavaScriptu

en: Show availability in tooltip
sk_SK: Zobraziť dostupnosť v popisku

en: Show booking details in payment form
sk_SK: Zobraziť detaily rezervácie v platobnom formulári

en: Show date number in legend
sk_SK: Zobraziť v legende dátum

en: Show day
sk_SK: Zobraziť deň

en: Show deposit payment form, only if %sCheck In%s day inside of this %sSeason Filter%s
sk_SK: Ukázať formulár platenia depozitu, iba ak %sSezónny filter%s obsahuje %sPríchod%s

en: Show deposit payment form, only if difference between %sToday%s and %sCheck In%s days more than
sk_SK: Zobraziť formulár zálohovej platby iba v prípade, že rozdiel medzi %sToday%s a %sCheck In%s je viac ako

en: Show legend below calendar
sk_SK: Zobraziť pod kalendárom nápovedu

en: Show month
sk_SK: Zobraziť mesiac

en: Show only check in/out dates
sk_SK: Zobraziť iba dátumy príchodov/odchodov

en: Show settings of powered by notice
sk_SK: Zobraziť nastavenia "Powered by" oznámenia

en: Show week
sk_SK: Zobraziť týždeň

en: Show year
sk_SK: Zobraziť rok

en: Showing cost in date cell
sk_SK: Zobraziť cenu v dátumovej bunke

en: Showing cost in tooltip
sk_SK: Ukázať cenu v popisku

en: Singapore Dollar
sk_SK: Singapurský Dolár

en: Single day
sk_SK: Jeden deň

en: Size
sk_SK: Veľkosť

en: Some data was retrieved, but could not be parsed successfully. Please ensure your feed URL is correct.
sk_SK: Niektoré dáta boli získané, ale nemôžu byť úspešne analyzované. Zabezpečte, prosím, aby bol prísum URL správny.

en: Sorry, the reservation was not made because these days are already booked!!! %s (Its not possible to store this sequence of the dates into the one resource.) %s Please %srefresh%s the page and try other days.
sk_SK: Je nám ľúto, rezerváciasa neuskutočnila, pretože tieto dni sú už obsadené!!!%s(nie je možné evidovať tento súbor dátumov v jednom zariadení.) %sProsím,%sobnov%s stránku a skúste  ďalšie dni.

en: Sort Code
sk_SK: Krátky kód (sort code)

en: Space
sk_SK: Medzera

en: Specific Dates Filter
sk_SK: Filter špeciálnych dátumov

en: Specific cost will take affect, only if it active (the box at the left side is checked) and if "Check In" (start) date belong to selected season filter or if set "Any days".
sk_SK: špecifické náklady sa uplatnia iba v prípade, že sú aktivované (pole vľavo je začiarknuté) a ak deň príchodu spadá do vybraného sezónneho filtra alebo je nastavené "Ktorékoľvek dni".

en: Specific date / time
sk_SK: Zadať dátum/čas

en: Specific day(s) of week
sk_SK: Niektoré dni v týždni

en: Specific days selections
sk_SK: Výbery konkrétnych dní

en: Specify that during certain seasons (or days of week), the specific minimum number of days must be booked.
sk_SK: Špecifikujte, aký minimálny počet dní počas určitej sezóny (alebo dní v týždni) musí byť rezervovaný.

en: Specify the URL for your listener in the Notification URL field as:
sk_SK: Zadajte URL adresu prijímača v poli URL notifikácií ako:

en: Specify the full width of calendar, height of date cell and number of months in one row.
sk_SK: Špecifikujte celkovú šírku kalendára, výšku bunky dátumov a číslo mesiacov v jednom riadku.

en: Standard
sk_SK: Štandardný

en: Standard Fields
sk_SK: Štandardné polia

en: Standard Search Form Template
sk_SK: Štandardná šablóna vyhľadávacieho formulára

en: Standard booking resource cost
sk_SK: Štandardné náklady zariadenia

en: Start Date
sk_SK: Dátum začiatku

en: Start Day of the week
sk_SK: Týždeň začína dňom

en: Start Time
sk_SK: Čas začiatku

en: Start Time - Drop Down list
sk_SK: Začiatok - Rozbaľovací zoznam

en: Start Time - Text field
sk_SK: Začiatok času - textové pole

en: Start Time is invalid. The date or time may be booked, or already in the past! Please choose another date or time.
sk_SK: Čas začiatku je neplatný. Dátum alebo čas je zarezervovaný alebo je v minulosti. Vyberte prosím iný čas alebo dátum.

en: Start day of range
sk_SK: Prvý deň rozsahu

en: Start month:
sk_SK: Prvý mesiac:

en: Start of current month
sk_SK: Začiatok aktuálneho mesiaca

en: Start of current week
sk_SK: Začiatok aktuálneho týždňa

en: State
sk_SK: Štát

en: Statistic
sk_SK: Štatistika

en: Status
sk_SK: Stav

en: Still having questions? Contact %sSupport%s.
sk_SK: Máte ďalšie otázky? Kontaktujte %sPodporu%s.

en: Su
sk_SK: Ne

en: Subject
sk_SK: Predmet

en: Submit Button
sk_SK: Tlačidlo odoslať

en: Successful payment
sk_SK: Platba úspešná

en: Sun
sk_SK: Ned

en: Sunday
sk_SK: Nedeľa

en: Support
sk_SK: Podpora

en: Suspended
sk_SK: Pozastavené

en: Swedish Krona
sk_SK: Švédska Koruna

en: Swiss Franc
sk_SK: Švajčiarsky Frank

en: Taiwan New Dollars
sk_SK: Taiwanský Nový Dolár

en: Technical Support
sk_SK: Technická podpora

en: Textarea
sk_SK: Textové pole

en: Th
sk_SK: Št

en: Thai Baht
sk_SK: Thajský Bath

en: Thank you for your online booking. %s We will send confirmation of your booking as soon as possible.
sk_SK: Ďakujeme za Vašu rezerváciu. %s Hneď ako to bude možné Vás budeme kontaktovať.

en: The URL where the visitor will be redirected after completing payment.
sk_SK: URL, kam je návštevník presmerovaný po dokončení platby.

en: The URL where visitor will be redirected after completing payment.
sk_SK: URL, kam je návštevník presmerovaný po dokončení platby.

en: The active language of the booking form depends on the active locale of the site.
sk_SK: Aktívny jazyk rezervovania závisí od aktívnej lokality na strane.

en: The booking has been canceled successfully
sk_SK: Rezervácia bola úspešne zrušená

en: The booking has been duplicated successfully
sk_SK: Kópia rezervácia úspešne vytvorená.

en: The booking was canceled by the visitor.
sk_SK: Rezervácia bola zrušená zákazníkom.

en: The changing of payment status is failed
sk_SK: Zmena stavu platby zlyhala

en: The code you entered is incorrect
sk_SK: Vas zadaný kód je nesprávny

en: The content of field %sURL to edit bookings%s on the %sgeneral booking settings page%s must link to this page
sk_SK: Obsah poľa s %sURL pre úpravu rezervácií%s na %s stránke všeobecných rezervačných nastavení%s musí mať odkaz na túto stránku

en: The currency code that gateway will process the payment in.
sk_SK: Kód meny, v ktorom táto platobná brána spracuje platbu.

en: The deposit cost of the booking.
sk_SK: Zálohová platba za rezerváciu.

en: The end of time
sk_SK: Koniec času

en: The feed could not be found (404). Please ensure your feed URL is correct.
sk_SK: Feed nenájdený (404). Prosím uistite sa, že je adresa URL feedu správna.

en: The feed data could not be retrieved. Error code: %s. Please ensure your feed URL is correct.
sk_SK: Údaje z feedu sa nepodarilo stiahnuť. Kód chyby: %s. Prosím uistite sa, že je URL adresa feedu správna.

en: The folowing pending booking(s): %s deleted.
sk_SK: Nasledujúce čakajúce rezervácie: %s vymazané.

en: The general structure of the configuration %scondition rule%s is as follows
sk_SK: Všeobecná štruktúra konfigurácie %spravidlá podmienok%s je nasledovná

en: The merchant API Login ID is provided in the Merchant Interface of %s
sk_SK: Obchodnícke API Login ID získate v rozhraní obchodníka %s

en: The payment status is changed successfully
sk_SK: Zmena stavu platby úspešná

en: The reservation %s for: %s has been modified. %sYou can edit this booking on this page: %s  Thank you, %s
sk_SK: Rezervácia %s pre: %s bola modifikovaná. %sMôžete túto rezerváciu upraviť na stránke: %s Ďakujeme, %s

en: The reservation has been modified
sk_SK: Táto rezervacia bola zmenená

en: The start of time
sk_SK: Začiatok času

en: The time(s) may be booked, or already in the past!
sk_SK: Čas je buď rezervovaný, alebo je v minulosti!

en: The value of this field is just saved into DB.
sk_SK: Hodnota tohto poľa je práve uložená do DB.

en: There are no extended booking forms
sk_SK: Neexistujú žiadne rozšírené rezervačné formuláre

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" target="_blank" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
sk_SK: Nová verzia je %1$s k dispozíciie. <a href="%2$s" cieľ="_prázdny" názov="%3$s">Zobraz verziu %4$s detaily</a>. <em>Automatická aktualizácia nie je k dispozícii pre tento modul.</em>

en: This action will have no effect, if the payment form(s) is active!
sk_SK: Táto akcia nebude mať zmysel, ak bude aktívny platobný formulár(e).

en: This booking canceled because we did not receive payment and the administrator did not approve it.
sk_SK: Táto je rezervácia bola zrušená, pretože sme neprijali platbu a správca ju neschválil.

en: This booking resources does not exist
sk_SK: Tieto rezervované zariadenia neexistujú

en: This can be DEFERRED or AUTHENTICATED if your Sage Pay account supports those payment types
sk_SK: Toto môže byť ODLOŽENÉ alebo OVERENÉ, ak Váš Sage Pay účet podporuje tieto typy platieb

en: This checkbox must be checked
sk_SK: Toto pole musí byť zaškrtnuté

en: This feature can impact to speed of submitting booking. Do you really want to do this?
sk_SK: Táto funkcia môže mať vplyv na rýchlosť potvrdzovania rezervácie. Naozaj to chcete urobiť?

en: This feature does not work for booking resources with capacity higher than one.
sk_SK: Táto funkcia nepracuje pre rezervačné zariadenia s kapacitou vyššou ako jeden.

en: This feature provides the possibility to show the different form fields or any other HTML content in the booking form, depending on the selection of specific week day in calendar or different days, which are assigned to the specific season filters
sk_SK: Táto funkcia poskytuje možnosť ukázať polia s rôznou podobou alebo iným HTML obsahom vo forme rezervácií, v závislosti od výberu špecifického dňa v týždni v kalendári alebo rôznych dní, ktoré sú zaznamenané v špeciálnych sezónnych filtroch

en: This feature provides the possibility to use the different time slot selections in the booking form for the different week days or different days - which are assigned to the specific season filters. So each week day (day of specific season filter) can have a different time slots list.
sk_SK: Táto funkcia poskytuje možnosť použiť výber rôznych časových okien pri rezervácii pre rôzne dni v týždni alebo iné dni- ktoré sú priradené k špeciálnym sezónnym filtrom. Takže každý deň v týždni (deň špeciálneho sezónneho filtra) môžu mať iný zoznam časových okien.

en: This feature useful to prevent double booking of the same date(s) or time(s), if several visitors try to book the same date(s) in same calendar during the same time.
sk_SK: Táto funkcia slúži k zabráneniu dvojitej rezervácie na ten istý dátum(y) alebi čas(y), ak by sa niekoľko návštevníkov pokúšalo rezervovať ten istý dátum(y) v tom istom kalendári v tú istú chvíľu.

en: This field does not impact to availability (booking for the specific time) .
sk_SK: Toto pole nemá vplyv na použiteľnosť (rezervovanie v špeciálnych prípadoch).

en: This field is required
sk_SK: Toto pole je povinné

en: This field is visible only in Admin Panel at %sAdd booking page%s.
sk_SK: Toto pole je viditeľné len v Adminovom Paneli na %sPridaj starnu rezervácií%s.

en: This is the Paypal Email address where payments will be sent
sk_SK: PayPal emailová adresa na príjem platieb

en: This is the Secure Merchant ID, which can be found on the profile page
sk_SK: Secure Merchant ID nájdete na stránke profilu

en: This is the primary email field, which is used for sending emails to visitors.
sk_SK: Toto je pole pre hlavný email, ktorý sa používa na zasielanie emailov návštevníkom.

en: This parameter have to assigned to you by %s
sk_SK: tento parameter musí byť priradený Vám %ss

en: This shortcode %s is used on a page, where visitors can %smodify%s their own booking(s), %scancel%s or make %spayment%s after receiving an admin email payment request
sk_SK: Tento skrátený kód%s je použitý na stránke, kde si návštevníci môžu %smodifikovať%s vlastnú rezerváciu(e, %szrušiť%s alebo uskutočniť %splatbu%s po tom, ako dostanú adminov e-mail so žiadosťou o platbu

en: This shortcode %s is using for selection of the booking form of specific booking resources in selectbox
sk_SK: Tento skrátený kód %s sa používa pre výber rezervačného formulára pre špecifické rezervačné zdroje vo výberovom poli

en: This shortcode %s is using for showing the search results at specific page, if the search form is submit showing the search results at different page
sk_SK: Skrátený kód %s sa používa pre zobrazenie výsledkov vyhľadávania na špecifickej stránke, ak vyhľadávací formulár zobrazuje výsledky vyhľadávania na inej stránke

en: This will not work, if the visitor leaves the payment page.
sk_SK: Toto nebude fungovať, ak návštevník opustí stránku s platbou.

en: Thousands separator
sk_SK: Oddeľovač tisícov

en: Thu
sk_SK: Štv

en: Thursday
sk_SK: Štvrtok

en: Time Field
sk_SK: Pole čas

en: Time Format
sk_SK: Formát času

en: Time Slot
sk_SK: časové okno

en: Time Slot List
sk_SK: zoznam časových okien

en: Time impact to cost
sk_SK: Vplyv času na náklady

en: Time of message showing
sk_SK: Trvanie zobrazenia správy

en: Times
sk_SK: Časy

en: Times Fields
sk_SK: Časové polia

en: Timezone
sk_SK: Časové pásmo

en: Tips and Tricks
sk_SK: Tipy a triky

en: Title
sk_SK: Názov

en: Title near your select box.
sk_SK: Titulok pre vaše výberové pole.

en: Title of Search results:
sk_SK: Titulok výsledkov vyhľadávania:

en: Title of booked timeslot(s)
sk_SK: Titulok rezervovaných časových okien

en: Title of search results
sk_SK: Názov výsledkov vyhľadávania

en: Title of search widget
sk_SK: Názov vyhľadávacieho widgetu

en: Titles of options
sk_SK: Titulky možností

en: To
sk_SK: Komu

en: To configure MD5 Hash value in Relay Response for your transactions
sk_SK: Pre nastavenie hodnoty MD5 hashu v Relay Response pre vaše transakcie

en: To create verification email, you need to use special CSS class in other email field. This CSS class must start with this reserved words: %s and then have to go the name of your primary email field: %s
sk_SK: Pre vytvorenie verifikačného emailu, musíte použiť špeciálnu CSS triedu v inom emailovom poli. Táto CSS trieda musí začínať s rezervovaným slovom: %s a potom nasleduje názov primárneho emailového poľa: %s

en: To get Google Calendar API key please follow this instruction
sk_SK: Pre získanie API kľúču pre Google kalendár prosím nasledujte tieto inštrukcie

en: To use this feature you %smust activate auto-return link%s at your Paypal account.
sk_SK: Použitím tejto vlastnosti %smusíte aktivovať auto-return link%s vo svojom PayPal účte.

en: Today
sk_SK: Dnes

en: Today check in/out
sk_SK: Check in/out dnes

en: Together
sk_SK: Spolu

en: Total booking resource cost
sk_SK: Náklady zariadenia celkom

en: Total cost
sk_SK: Celkové náklady

en: Transaction Key
sk_SK: Transakčný kľúč

en: Transaction type
sk_SK: Typ transakcie

en: Transactions posted against live merchant accounts using either of the above testing methods are not submitted to financial institutions for authorization and are not stored in the Merchant Interface.
sk_SK: Transakcie odoslané živým obchodníckym účtom odoslané jednou z testovacích metód nie sú odoslané do finančnej inštitúcie na autorizáciu a nie sú uložené v obchodníckom rozhraní.

en: Try selecting fewer visitors. The number of visitors may be more than the number of available units on selected day(s)!
sk_SK: Skúste vybrať menej návštevníkov. Pravdepodobne je počet návštevníkov vyšší, ako je počet dostupných miest na vybrané dni!

en: Tu
sk_SK: Ut

en: Tue
sk_SK: Uto

en: Tuesday
sk_SK: Utorok

en: Turkish Lira (only for Turkish members)
sk_SK: Turecká Líra (iba pre tureckých členov)

en: Type
sk_SK: Typ

en: Type %sdefault title of bookings%s in calendar view mode at Booking Listing page (You can use the shortcodes from the bottom form of Settings Fields page).
sk_SK: Napíšte %spredvolený názov rezervácií%s v kalendári pozrite spôsob na stránke rezervačného zoznamu (Môžete použiť skrátené kódy zo spodnej časti formuláru na stránke Nastavení polí).

en: Type IDs of the users (separated by comma ",") for searching availability  only for these users, or leave it blank for searching for all users.
sk_SK: Zadajte ID užívateľov (viacerých užívateľov môžete oddeliť čiarkou ","), ktorí budú mať povolené vyhľadávanie. Ak necháte pole prázdne, vyhľadávanie bude povolené pre všetkých užívateľov.

en: Type URL for %svisitors%s to edit bookings. You must insert %s shortcode into this page.
sk_SK: Zadajte URL pre %snávštevníka%s, ktorý chce upraviť rezerváciu. Musíte vložiť %s skrátený kód na túto stránku.

en: Type URL of %s"Thank You" page%s
sk_SK: Napíšte URL   %sstránky"ďakujeme"%s

en: Type filter name
sk_SK: Zadajte názov filtra

en: Type of days selection in calendar
sk_SK: Spôsob výberu dní v kalendári

en: Type the URL of search results page.
sk_SK: Napíšte URL na stránku výsledkov vyhľadávania.

en: Type the message, when nothing found.
sk_SK: Zadajte správu keď sa nič nenájde.

en: Type the name of booking form
sk_SK: Zadajte názov rezervačného formulára

en: Type the reason for %scancellation%s for the email template.
sk_SK: Zadajte dôvod %szrušenia %s pre e-mailovú šablónu.

en: Type the title of Search results.
sk_SK: Zadajte názov výsledkov vyhľadávania.

en: Type title of message %safter booking has done by user%s
sk_SK: Zadajte text správy, ktorá sa zobrazí %spo odoslaní rezervácie zákaznikom%s

en: Type your %sCheck-Out%s time of booking
sk_SK: Zadajte %sOdhlasovací%s čas rezervácie

en: Type your %sCheck-in%s time of booking
sk_SK: Zadajte %sPrihlasovací%s čas rezervácie

en: Type your %savailability%s description
sk_SK: Zadajte Váš popis %sdostupnosť%s

en: Type your %scost%s description
sk_SK: Zadajte popis %snákladov%s

en: Type your %scurrency symbol%s to display near daily cost in date cells. %sDocumentation on currency symbols%s
sk_SK: Vložte váš %ssymbol meny%s pre zobrazenie denných nákladov v dátumových bunkách. %sDokumentácia k symbolom mien%s

en: Type your %snumber of days for range selection%s
sk_SK: Napíšte %spočet dní pri výbere rozsahu%s

en: Type your %sreason for payment%s request
sk_SK: Napíšte žiadosť %sdôvod pre platbu%s

en: Type your %sspecific%s days, which can be selected by visitors, or leave this value empty. It can be several days separated by comma (example: %s) or by dash (example: %s, its the same like this: %s) or combination (example:%s, its the same like this: %s)
sk_SK: Zadajte %sšpecifické%s dni, ktoré môžu byť zvolené návštevníkmi alebo nechajte túto hodnotu prazdnu. Môže to byť aj niekoľko dní oddelených bodkou (príklad:%s) alebo čiarkou (príklad: %s, je to to isté ako toto: %s) alebo kombinácia (príklad:%s, je to to isté ako toto: %s)

en: Type your %stitle%s, what will show in mouseover tooltip near booked timeslot(s)
sk_SK: Zadajte %snázov%s, ktorý sa zobrazí v popisku vedľa rezervácie po prejdení myšou

en: Type your date format for emails and the booking table. %sDocumentation on date formatting%s
sk_SK: Zadajte formát dátumu na zobrazenie v emailoch a tabuľke rezervácií. %sDokumentácia o formátovaní dátumov(EN)%s

en: Type your date in format %s. Example: %s
sk_SK: Zadajte dátum vo formáte %s. Príklad: %s

en: Type your email %ssubject%s for the booking confimation message.
sk_SK: Zadajte %spredmet emailu%s o potvrdení rezervácie

en: Type your time format for emails and the booking table. %sDocumentation on time formatting%s
sk_SK: Zadajte formát dátumu na zobrazenie v emailoch a tabuľke rezervácií. %sDokumentácia o formátovaní dátumov (EN)%s

en: U.S. Dollars
sk_SK: Americké doláre

en: URL of "thank you" page
sk_SK: URL "thank you" stránky

en: URL of Search Results
sk_SK: URL výsledkov vyhľadávania:

en: URL of search results:
sk_SK: URL výsledkov vyhľadávania:

en: URL to edit bookings
sk_SK: URL na úpravu rezervácií

en: Unavailable days from today
sk_SK: Nedostupné dni od dnes

en: Unavailable week days
sk_SK: Dni v týždni, keď je zatvorené

en: Under Auto Return for Website Payments, click the On radio button.
sk_SK: Zaškrtnite pole pod záložkou Automatický návrat pre webové platby.

en: Under the section "Public API access" click the button "Create new Key".
sk_SK: V sekcii "verejný prístup k API (Public API access)" kliknite na tlačítko "vytvoriť nový kľúč (Create new Key)".

en: Uninstall
sk_SK: Odinštalovať

en: Uninstall / deactivation
sk_SK: Odinštalovanie / Deaktivácia

en: Unknown
sk_SK: Neznáme

en: Unknown Status
sk_SK: Neznámy stav

en: Unknown status
sk_SK: Stav neznámy

en: Unlimited
sk_SK: Neobmedzené

en: Unread
sk_SK: Neprečítané

en: Until
sk_SK: Do

en: Updated booking: %s
sk_SK: Aktualizované rezervácie: %s

en: Updated successfully
sk_SK: Uspešne aktualizované

en: Updating...
sk_SK: Aktualizácia...

en: Upgrade Notice
sk_SK: Aktualizujte poznámku

en: Upgrade Now
sk_SK: Aktualizovať teraz

en: Upgrade to higher versions
sk_SK: Aktualizovať na vyššie verzie

en: Usage
sk_SK: Použitie

en: Use "Check In" date as available in calendar for booking resources with capacity higher then 1 for search results
sk_SK: Použiť vo výsledkoch vyhľadávania dátum príchodu v kalendári ako dostupný pre zariadenia, ktorých kapacita je väčšia ako 1

en: Use "Check Out" date as available in calendar for booking resources with capacity higher then 1 search results
sk_SK: Použiť vo výsledkoch vyhľadávania dátum odchodu v kalendári ako dostupný pre zariadenia, ktorých kapacita je väčšia ako 1

en: Use CSS BootStrap
sk_SK: Použiť CSS BootStrap

en: Use SSL connection
sk_SK: Použiť SSL spojenie

en: Use cURL posting
sk_SK: Použiť cURL posielanie

en: Use check in/out time
sk_SK: Zaškrtnite čas príchodu/odchodu

en: Use pending days as available
sk_SK: Nastaviť dni s čakajúcimi rez. ako dostupné

en: Use the SSL connection for posting data, instead of standard HTTP connection
sk_SK: Na posielanie dát použite SSL namiesto štandardného HTTP spojenia

en: Use the cURL for posting data, instead of fsockopen() function
sk_SK: Na odosielanie dát použite cURL namiesto funkcie fsockopen().

en: Use these shortcodes for customization:
sk_SK: Na úpravu použite tieto shortcodes:

en: Use this field for %scorrecting the cost%s during adding new booking.
sk_SK: Použi toto pole na %soprava výdavkov%s počas pridávania novej rezervácie.

en: Use time selections as recurrent time slots
sk_SK: Použiť výbery času ako pravidelné časové úseky

en: Used for
sk_SK: použité pre

en: User
sk_SK: Užívateľ

en: User  is Activated
sk_SK: Užívateľ je aktivovaný

en: User  is Deactivated
sk_SK: Užívateľ je deaktivovaný

en: User permissions for plugin menu pages
sk_SK: Užívateľské oprávnenia na stránky pluginu

en: Users
sk_SK: Užívatelia

en: Users Settings
sk_SK: Nastavenie užívateľov

en: Using BootStrap CSS for the form fields
sk_SK: Používať BootStrap CSS v poliach formulára

en: Valuation days
sk_SK: Ocenené obdobie

en: Verified IPN
sk_SK: Overené IPN

en: Version
sk_SK: Verzia

en: Version %s By %s
sk_SK: Verzia %sS%s

en: View details
sk_SK: Zobraz detaily

en: Visible months
sk_SK: Viditeľné mesiace

en: Visitor can select only 4 days starting at Monday, 3 or 7 days – Friday, 2 days – Saturday, etc…
sk_SK: Návštevník môže vybrať len 4 dni počnúc pondelkom, 3 alebo 7 dní - piatok, 2 dni - sobota, atď...

en: Visitors
sk_SK: Návštevníci

en: Voided
sk_SK: Zrušené

en: Warning
sk_SK: Varovanie

en: Warning!
sk_SK: Varovanie!

en: Warning! Operation failed. Current dates are already booked there.
sk_SK: Pozor! Akcia skončila neúspešne. Na aktuálne dátumy už existuje iná rezervácia.

en: Warning! Some error occur, during sending registration request.
sk_SK: Pozor! Počas odosielania žiadosti o rezerváciu sa vyskytla chyba.

en: Warning! The resource was not changed. Current dates are already booked there.
sk_SK: Pozor! Zariadenie nebolo zmenené. Aktualne termíny sú už obsadené.

en: Warning!!! After you approved the specific booking(s), all your pending bookings of the same booking resource as an approved booking for the dates, which are intersect with dates of approved booking, will be automatically canceled!
sk_SK: Pozor!!! Po potvrdení vybranej rezervácie sa všetky ostatné čakajúce rezervácie na tomto zariadení, ktoré sa s potvrdenou rezerváciou kryjú, automaticky odstránia!

en: We
sk_SK: St

en: We&#8217;ve assembled some links to get you started:
sk_SK: Pripravili sme pre vás niekoľko odkazov, aby ste mohli začať:

en: Wed
sk_SK: Str

en: Wednesday
sk_SK: Streda

en: Week
sk_SK: Týždeň

en: Week days conditions.
sk_SK: Podmienky pre víkendové dni.

en: Weekend
sk_SK: Víkend

en: What's New
sk_SK: Čo je nové

en: When checked, all reserved days must be at same booking resource otherwise error message will show.
sk_SK: Ak je toto pole zaškrtnuté, všetky rezervované dni musia byť na rovnakom zariadení, inak sa zobrazí chybové hlásenie.

en: Wide days view
sk_SK: Zobraziť dlhý deň

en: Work days
sk_SK: Pracovné dni

en: Wrap each item with %s tag
sk_SK: Označiť každú položku %s tagom

en: Wrong booking hash in URL (probably expired)
sk_SK: Zlé rezervácie hash v URL. Pravdepodobne hash vypršala.

en: Wrong booking hash in URL. Probably hash is expired.
sk_SK: Zlý hash rezervácie v URL. Platnosť hash pravdepodobne vypršala.

en: XOR Encryption password
sk_SK: XOR šifrované heslo

en: Year
sk_SK: Rok

en: Years
sk_SK: Roky

en: Yen
sk_SK: Jen

en: You allow unlimited number of bookings per same dates, its can be a reason of double bookings on the same date. Do you really want to do this?
sk_SK: Umožňujete neobmedzený počet rezervácií na ten istý dátum, môže to byť dôvod dvojitej rezervácie na ten istý dátum. Naozaj to chcete urobiť?

en: You are need to be sure what you are doing. You are disable of loading some JavaScripts Do you really want to do this?
sk_SK: Musíte si byť istý, čo robíte. Nie ste schopný pripájať Java scripty. Naozaj to chcete urobiť?

en: You can %suse this shortcode only once%s in the form.
sk_SK: Tento skrátený kód môžete vo formulári  %spoužiť iba raz%s.

en: You can also use the %s in the form.
sk_SK: Vo formulári môžete tiež použiť %s.

en: You can check in this %sinstruction how to generate and use your Google API key%s.
sk_SK: Pre pomoc prosím otvorte %sinštrukcie ako vygenerovať a použiť kľúče Google API%s.

en: You can configure the discount coupon codes at this %spage%s.
sk_SK: Kódy zľavových poukážok môžete konfigurovať na tejto %sstránke%s.

en: You can customize the country list at this file: %s
sk_SK: Zoznam krajín môžete upraviť v tomto súbore: %s

en: You can generate the form fields for your form (at the left side) by selection specific field in the above selectbox.
sk_SK: Môžete vygenerovať polia pre Váš formulár (vľavo) výberom konkrétnych polí v selectboxe vyššie.

en: You can insert several calendars of different resources into the form allowing you to book several resources during one booking process.
sk_SK: Môžete vložiť niekoľko kalendárov rôznych zdrojov do formulára, čím umožníte rezerváciu viacerých zdrojov počas jedného rezervačného procesu.

en: You can insert this field with default selected value.
sk_SK: Môžeš vložiť toto pole s chýbajúcou vybranou hodnotou.

en: You can request the new update of plugin on %1$sthis page%2$s.
sk_SK: Môžete požiadať o novú aktualizáciu modulu na  %1$stejto stránke%2$s.

en: You can reset your active form template by selecting default %sform template%s at the top toolbar. Please select the form template and click on %sReset%s button for resetting only active form (Booking Form or Content of Booking Fields form). Click  on %sBoth%s button if you want to reset both forms: Booking Form and Content of Booking Fields form.
sk_SK: Môžete obnoviť nastavenia vašej aktívnej šablóny formulára vybratím predvolenej %sšablóny formulára%s na vrchnom paneli nástrojov. Prosím vyberte šablónu formulára a kliknite na tlačidlo %sZrušiť%s pre obnovenie nastavení iba aktívneho formulára (Rezervačný formulár alebo Formulár obsahu rezervačných polí). Kliknite na %sobe%s tlačidlá, ak chcete obnoviť nastavenia oboch formulárov (Rezervačný formulár alebo Formulár obsahu rezervačných polí).

en: You can specify an additional offset from you chosen end point. The offset can be negative.
sk_SK: Môžete nastaviť odchýlku od nastaveného času konca. Odchýlka môže byť záporná.

en: You can specify an additional offset from you chosen start point. The offset can be negative.
sk_SK: Môžete nastaviť odchýlku od nastaveného času začiatku. Odchýlka môže byť záporná.

en: You can specify the maximum number of events to import during one session.
sk_SK: Môžete určiť maximálny počet udalostí, ktoré sa stiahnu v rámci jedného spojenia.

en: You can use (in subject and content of email template) any shortcodes, which you used in the booking form. Use the shortcodes in the same way as you used them in the content form at Settings Fields page.
sk_SK: Môžete použiť (v predmete a obsahu emailovej šablóny) akúkoľvek šablónu, ktorú používate v rezervačnom formulári. Použite skrátené kódy rovnakým spôsobom ako ste ich použili v obsahovom formulári na stránke Polia Nastavení.

en: You can use any %sHTML tags%s in the booking form. Please use the HTML tags carefully. Be sure, that all "open" tags (like %s) are closed (like this %s).
sk_SK: V rezervačnom formulári môžete použiť ľubovoľné %s HTML tagy%s. Používajte ich ale opatrne. Presvedčte sa, že všetky "otvorené" tagy (napr. %s) sú uzavreté (napr. %s).

en: You can use following shortcodes in content of this template
sk_SK: V obsahu tejto šablóny môžete použiť tieto skrátené kódy

en: You can use several values, separated by a comma.
sk_SK: Môžete zadať viac hodnôt oddelených čiarkami.

en: You can use several values, separated by comma.
sk_SK: Môžete zadať viac hodnôt oddelených čiarkami.

en: You can use the several values, separated by comma.
sk_SK: Môžete zadať viac hodnôt oddelených čiarkami.

en: You do not set any parameters for booking editing
sk_SK: Nenastavili ste žiadne parametre na editáciu rezervácií

en: You must have this shortcode:%s in the booking form.
sk_SK: Váš rezervačný formulár musí obsahovať tento skrátený kód:%s.

en: You must not deactivate loading BootStrap files at advanced section of these settings!
sk_SK: Musíte nechať zapnuté nahrávanie BootStrap súborov v pokročilej sekcii týchto nastavení!

en: You must to have this shortcode:%s in the form.
sk_SK: Váš formulár musí obsahovať tento shortcode:%s.

en: You need to approve a new booking %s for: %s Person detail information:%s Currently a new booking is waiting for approval. Please visit the moderation panel%sThank you, %s
sk_SK: Máte novú rezerváciu na schválenie v %s termíne %s Údaje o zákazníkovi: %s Prejdite na správu rezervácií a vykonajte potrebnú akciu %sĎakujeme, %s

en: You need to make payment %s for reservation %s at %s. %s Please make payment on this page: %s  Thank you, %s
sk_SK: Je potrebné, aby ste uhradili platbu%s za rezerváciu%s na %s. %s Prosím, uhraďte platbu na tejto stránke: %s Ďakujeme,%s

en: You need to make payment for this reservation
sk_SK: Je potrebné uhradiť platbu pre túto rezerváciu

en: You need to use special shortcode [bookingedit] for booking editing.
sk_SK: Musíte použiť špeciálny shortcode [bookingedit] na úpravu rezervácií

en: You should leave empty the Relay Response URL and Receipt Link URL/Text in the Merchant Interface, if a Relay Response is activated here.
sk_SK: Môžete nechať prázdne nastavenie Relay Response URL a Receipt Link URL/Text v rozhraní obchodníka, ak je Relay Response aktivované tuto.

en: You will now see a table loaded with the top item being the API Key. Copy this and paste it into %sGoogle API Key%s field at this page.
sk_SK: V tomto momente budete vidieť tabuľku, kde prvý riadok bude obsahovať Váš API kľúč. Tento text skopírujte a nahrajte ho do políčka %skľúč Google API%s (Google API Key) na tejto stránke.

en: Your booking %s for: %s has been  canceled. %sThank you, %s
sk_SK: Vaša rezervácia %s v termíne: %s bola zrušená. %sĎakujeme, %s

en: Your booking %s for: %s has been approved.%sThank you, %s
sk_SK: Vaša rezervácia %s v termíne: %s bola schválená. %sĎakujeme, %s

en: Your booking has been approved
sk_SK: Vaša rezervácia bola schválená

en: Your booking has been declined
sk_SK: Vaša rezervácia bola zamietnutá

en: Your reservation %s for: %s has been approved.%sYou can edit the booking on this page: %s Thank you, %s
sk_SK: Vaša rezervácia %s pre: %s bola schválená.%sRezerváciu môžete upravovať na tejto stránke: %s Ďakujeme, %s

en: Your reservation %s for: %s is processing now! We will send confirmation by email. %s Thank you, %s
sk_SK: Na Vašej rezervácii %s v termíne %s pracujeme! Emailom Vám pošleme potvrdenie. %s Ďakujeme, %s

en: Your reservation %s for: %s is processing now! We will send confirmation by email. %sYou can edit this booking at this page: %s  Thank you, %s
sk_SK: Na Vašej rezervácii %s v termíne %s pracujeme! Emailom Vám pošleme potvrdenie. %sRezerváciu môžete upraviť na tejto stránke: %s Ďakujeme, %s

en: available
sk_SK: k dispozícii

en: balance
sk_SK: stav

en: comma
sk_SK: Čiarka

en: confirmation email field of the primary email field
sk_SK: Toto je pole pre hlavný email, ktorý sa používa na zasielanie potvrdzovacích e-mailov návštevníkom.

en: coupon
sk_SK: poukážka

en: date
sk_SK: dátum

en: day
sk_SK: deň

en: day(s)
sk_SK: deň(dni)

en: days
sk_SK: dni

en: default value, if no dates are selected, or none exist conditions are true.
sk_SK: štandardná hodnota, ak nebol vybratý žiadny dátum alebo žiadny neexistuje podmienky sú skutočné

en: delete all booking data
sk_SK: vymazať všetky rezervačné údaje

en: delete configuration
sk_SK: vymazať konfiguráciu

en: deposit
sk_SK: záloha

en: deposit payment for booking resource
sk_SK: zálohová platba na zariadenie

en: discount
sk_SK: zľava

en: field
sk_SK: pole

en: fields
sk_SK: polia

en: fixed sum
sk_SK: pevná suma

en: fixed total in
sk_SK: celkové náklady v

en: for 1 day
sk_SK: na 1 deň

en: for 1 hour
sk_SK: po dobu 1 hodiny

en: for 1 night
sk_SK: na 1 noc

en: for all days!
sk_SK: pre všetky dni!

en: from the cost of 1 day
sk_SK: z nákladov na 1 deň

en: here
sk_SK: tu

en: hour
sk_SK: hodina

en: hour(s)
sk_SK: hodina(hodiny)

en: hours
sk_SK: hodiny

en: make user active
sk_SK: Aktivovať užívateľa

en: make user inactive
sk_SK: Deaktivovať užívateľa

en: minutes
sk_SK: minúty

en: month
sk_SK: mesiac

en: month(s)
sk_SK: mesiac(e)

en: months
sk_SK: mesiace

en: night(s)
sk_SK: noc(i)

en: no
sk_SK: nie

en: of
sk_SK: z

en: of configuration booking form in English and French languages
sk_SK: formy usporiadania rezervácie v anglickom a francúzskom jazyku

en: of every month
sk_SK: každého mesiaca

en: of payment
sk_SK: platby

en: on each
sk_SK: na každé

en: on each day
sk_SK: každodenne

en: optional
sk_SK: voliteľný

en: or
sk_SK: alebo

en: or add booking calendar %sWidget%s to your sidebar.
sk_SK: alebo pridajte rezervačný kalendár %sSprievodca%s na bočný panel.

en: per 1 day
sk_SK: za 1 deň

en: required
sk_SK: povinné

en: seconds
sk_SK: sekundy

en: semicolon
sk_SK: bodkočiarka

en: settings page
sk_SK: stránka nastavení

en: start new translation section in specific language, where %s - locale of the translation.
sk_SK: spustiť nový preklad sekcií v špecifickom jazyku, kde %s - nastavenie prekladu.

en: time
sk_SK: čas

en: to
sk_SK: do

en: unavailable
sk_SK: nedostupné

en: website
sk_SK: webstránka

en: websites
sk_SK: webstránky

en: week
sk_SK: týždeň

en: weeks
sk_SK: týždne

en: where %s – default calendar %s (you can select desired resource of calendar by inserting shortcode into page)%s
sk_SK: kde %s - štandardný kalendár %s (môžete vybrať požadovaný zdroj kalendára vložením skráteného kódu do tejto stránky)%s

en: year(s)
sk_SK: rok(y)

en: yes
sk_SK: áno
